atasehir-yenisahra-bocek-ilaclama

En kaliteli haşere ilaçlarını kullanarak ev ve işyerlerindeki her türlü böcek ve haşere sorununa güvenilir yollarla çözüm sunan Yenisahra Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, uzman ekibiyle haftanın tüm günleri hizmetinizde.

Ataşehir geneline sabit servis ücretiyle hizmet sunan ekibimiz; böceklerin üreme ve beslenme alışkanlıkları, yaşam alanları, insanlara bulaştırdıkları hastalıklar ve ilaç kullanımı konusunda eğitim görmüş sertifikalı elemanlardan oluşmaktadır.

Yenisahra merkezli olarak siz değerli müşterilerimize Aşıkveysel, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İnönü, Mevlana, Mimarsinan, Yenişehir ve ilçe genelinde tüm semtlerde kesintisiz olarak hizmet veriyoruz.

En Modern Yöntemlerle Kesin Sonuç

Yeni gelişmelerin uzağında kalmayarak sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleriyle her böcek türü ve haşereye kesin çözüm sunabilecek uzman ekibimiz ev, işyeri, ofis, mağaza, okul, hastane, fırın, otel, apartman gibi alanların tamamında kısa sürede etki gösteren ilaçlamalar yapmaktadır.

Ataşehir geneline hizmet veren firmamızın Yenisahra Mahallesi böcek ilaçlama servisi tüm hizmetlerini bakanlık yönergelerini dikkate alarak en güvenilir şekilde yapmakta, ilaçlama uygulamalarında Dünya Sağlık Örgütü onayından geçmiş kaliteli ürünleri kullanmaktadır.

Haşere ve böceklerle mücadelenin kesin sonuç vermesi için profesyonel çözümler gerekir ve şirketimiz de sizlere her zaman en modern uygulama teknikleri, en cazip fiyatlarla hizmet verir.

Böcek ve haşere türleriyle mücadelede deneyim sahibi ekibimiz; karafatma, sivrisinek, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, hamam böceği, yılan, kalorifer böceği, kulağakaçan, tespih böceği, mite-akar, tatarcık, bit, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, çekirge, güve, eşek arısı, kakalak, tatarcık, salyangoz, Alman hamam böceği gibi zararlıların tamamı için ilaçlama yapmaktadır. Ayrıca uyuz böceği, Amerikan hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi, sıçan, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, çıyan, akrep, örümcek, kertenkele, kırkayak, tahtakurusu, sinek ilaçlama konusunda da sizlere en kaliteli ilaçlama çözümleriyle hizmet vermekteyiz.

Böcek ilaçlama Yenisahra, TSE etiketli ilaçlar kullanmaktadır.

Kesintisiz Servis Hizmeti

İlçe genelinde haftanın hangi günü olduğuna bakmadan bir telefonunuzla böcek ve haşere sorunlarına hızlı çözümler üreten ekibimiz, her bütçeye uygun makul fiyatlı ve her zaman en kaliteli ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Kesintisiz olarak sunduğumuz haşere ilaçlama hizmetlerimiz için randevu almak ve tüm sorularınız için firmamızı aramanız yeterli.

Written by