atasehir-yenicamlica-bocek-ilaclama

Böcek ve haşerelerle mücadelede yılların deneyimiyle ve en yeni ilaçlama tekniklerini kullanan şirketimizin Yeniçamlıca Mahallesi böcek ilaçlama servisi, yaşam alanı ve her ölçekten iş yerindeki böcek problemlerine en güvenilir uygulamalarla kalıcı çözüm sunuyor.

Eğitimli ilaçlama elemanları ve deneyimli ziraat mühendislerinden oluşan profesyonel ekibimiz; sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama işlemleriyle her böcek ve haşere türünden kısa sürede kurtulmanızı sağlayabilmektedir. Ataşehir geneline sabit servis ücretiyle ilaçlama hizmetleri sunan haşere ilaçlama servimizde sadece böcek türleri ve ilaçlama uygulamaları konusunda eğitim görerek sertifika almış, tecrübeli profesyoneller çalışmaktadır.

Fare ilaçlama hizmeti de veren firmamızı hemen şimdi arayarak en uygun fiyatlar ile problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Şirketimiz tüm ilaçlama işlemlerinde bakanlık izinlerine sahip ürünleri kullanmakta, ilaçlama uygulamalarını bakanlık yönergelerine harfiyen uyarak gerçekleştirmektedir.

Bir Telefonunuz Yakınlığındayız

Uzman ekiplerimiz ev, apartman, ofis, mağaza, depo, fabrika, okul, hastane, otel fark etmedne haşere ve böceklerle ilgili her mekandaki probleme en güvenilir uygulamalarla uzun vadeli çözüm getirebilmektedir. Yeniçamlıca merkezli olarak; Yenişehir, Aşıkveysel, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İnönü, Mevlana, Mimarsinan ve Ataşehir’in diğer tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. İlaçlama işlemlerinde kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü tarafından incelenerek onaylanmış ilaçlar olduğu için insanlara ve doğaya zarar vermeden, sadece problem yaşanan haşere türünü yok etmekteyiz.Böcek ilaçlama Ataşehir Yeniçamlıca, TSE etiketli ilaçlar kullanmaktadır.

Böcek ve haşerelerle ilgili her türlü soruna kısa sürede tesir gösteren ilaçlamalarla çözüm getirebilen ekibimiz; tespih böceği, yılan, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, kulağakaçan, sivrisinek, karafatma, mite-akar, salyangoz, çekirge, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca gibi birçok zararlı için ilaçlama yapmaktadır.

Güve, kertenkele, kakalak, tatarcık, Alman hamam böceği, eşek arısı, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, kırkayak, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi zararlılar için de bir telefon açmanız yeterli.

Uygun Fiyatlarla En Kaliteli İlaçlama Hizmetleri

Cebinizi yakan yüklü harcamalara gerek kalmadan ev ve işyerinizdeki her türlü haşere ve böcek sorununa çözüm sunabilen Yeniçamlıca Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, sizlere her zaman en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Ekibimizin sunduğu profesyonel ilaçlama hizmetlerinden haftanın 7 günü, günün 24 saati sadece bir telefonla yararlanabilirsiniz.

Written by