umraniye-bocek-ilaclama

Ümraniye böcek ilaçlama servisimiz bölgesel faaliyetlerin yanında İstanbul, İzmir ve Kocaeli gibi illere de hizmet götürmektedir. Ev, işyeri, okul, hastane, apartman, bahçe gibi birçok alana gizlice yerleşen böcek ve fareler istenmeyen zararlı canlılardır. Böceklerin çoğu ışığa karşı duyarlı değildir. Bu nedenle böcekler gece saatlerinde ortaya çıkarlar. Haşerelerin etrafta gezinmesinde ki temel esas, yiyecek bulma arayışıdır. İnsanların yediği ve yemediği her şey böcekler için bir öğündür. Böceklerin atık ve ölü böcek türleriyle beslenmesi bünyelerinde sayısız mikrop ve virüs barındırmaktadır. Dolayısıyla haşerelerden insanlara envai çeşit hastalık bulaşmaktadır.

Böcek ve fareler sağlığımıza zarar verirken bütçemize de zarar verirler. Kıyafet, eşya, yiyecek ve birçok materyal haşere türleri tarafından kullanılmaz hale gelmektedir. Bu gibi birçok soruna karşı gün boyu görev başında olan Ümraniye böcek ilaçlama servisimiz, profesyonel hizmet sunar.

Kaliteli Hizmet

Ümraniye’de böcek ilaçlama firmaları tarafından hizmet alırken alacağınız hizmetin kalitesini sorgulamanız oldukça önemlidir. Çünkü ilaçlama ciddi bir iştir. Böcek ve fare ilaçlama uygulamaları profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Kullanılan ilaç ve yöntemler mutlaka en yüksek kalitede olup Sağlık Bakanlığı’nın iznine sahip olmalıdır.

İstanbul Ümraniye böcek ilaçlama servisimiz alanında uzman bir kadroyla görev almaktadır. İlaçlama tekniklerimizin tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Kullandığımız böcek ve fare ilaçları Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülmektedir. Müşterilerimizin talepleri bizim için daima önemlidir. Sorunlarınıza anında çözüm bulmak için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz! Böcek ilaçlama ekiplerimize tüm haşere ve fare türlerine karşı mücadelede ulaşarak, hizmet talep edebilirsiniz.

En Çok Görülen Haşere ve Fare Türleri;

Örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, kene, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı

Written by