atasehir-ornek-mahallesi-bocek-ilaclama

Haşerelerle mücadelede kullandığı ilaçlama yöntemlerini sürekli yenileyen ve yılların deneyimiyle en güvenilir ilaçlama uygulamalarını geliştiren firmamız, Örnek Mahallesi böcek ilaçlama servisiyle böcek ve tüm haşere türlerinden yalnızca bir telefonla kurtulmanızı sağlıyor.

Bakanlık izinli ürünlerle ve eğitimli profesyonel ekiplerle ilaçlama yapan firmamız başta Örnek Mahallesi olmak üzere Aşıkveysel, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İnönü, Mevlana, Mimarsinan, Yenişehir ve Ataşehir geneline servis sunmaktadır.

Sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama işlemlerini böcek ve haşere türüne göre en güvenilir şekilde uygulayan servis ekibimiz en kısa sürede etki göstererek, soruna kısa sürede çözüm sunacak ilaçlama işlemleri yapmaktadır.

Haşere ve Böcek Sorununa Uzun Vadeli Çözüm

Böcek türlerinin çoğalması, beslenmesi, yaşam alanları, insan sağlığı açısından oluşturdukları riskler, ilaç karışımlarının uygulanması gibi konularda eğitim görmüş sertifikalı profesyonellerin görev aldığı Örnek Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz ev ve işyeri fark etmeden her mekanda profesyonel ilaçlamalar yapmaktadır.

Bakanlık yönergelerine harfiyen uyularak gerçekleştirilen bu haşere ilaçlama işlemlerinde her zaman problemden kısa sürede kurtulmanızı sağlamaya ve böcek sorununa uzun vadeli çözüm getirmeye çalışıyoruz. Ekibimiz Ataşehir geneline sabit servis ücreti ile hizmet vermektedir.

İnsan sağlığını tehdit eden tüm zararlılarla mücadele eden ekibimiz; sivrisinek, tespih böceği, yılan, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, kulağakaçan, karınca, salyangoz, çekirge, hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma, mite-akar, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, güve, eşek arısı, Alman hamam böceği gibi pek çok zararlı türü için ilaçlama yapmaktadır. İlaçlama uygulamalarımız ayrıca ev faresi, kakalak, pamuk faresi, tatarcık, sıçan, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, uyuz böceği, akrep, örümcek, çatı faresi, fındık faresi, kertenkele, kırkayak, lağım faresi gibi zararlılara da kesin çözüm getirebilir.

Sizlerde fare ilaçlama vb. hizmetler arıyorsanız doğru sitedesiniz. Böcek ilaçlama Örnek Mahallesi, TSE etiketli ilaçlar kullanmaktadır.

7/24 Bir Telefon Yakınlığındayız

Ataşehir Örnek Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz sizlere haftanın her günü kesintisiz olarak servis sunmakta, tüm bu profesyonel ve güvenilir ilaçlama çözümlerinden çok makul fiyatlarla yararlanma imkanı sunmaktadır. Bakanlık yönergelerine uygun ilaçlama hizmetleriyle haşere ve böcek sorunundan hemen kurtulmak, fiyat teklifi istemek veya sadece soru sormak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Written by