atasehir-namik-kemal-mahallesi-bocek-ilaclama

Namık Kemal böcek ilaçlama servisimiz; İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinin bütün ilçe ve semtlerine hizmet götürmektedir. Böcek ilaçlama uygulamasının ne denli gerekli olduğu son yıllarda fazlasıyla anlaşılmış olmakla birlikte düzenli yani periyodik ilaçlama hizmetleri de oldukça yaygınlaşmıştır.

Yıllardır hizmet verdiğimiz firmamız değerli halkımızın sağlığını her şeyden ön planda tutup, sizleri haşere ve haşerelerin zararlarından kurtarmaktadır. Üstelik Sağlık Bakanlığından gerekli olan tüm sertifikalara sahip olan firmamız, en uygun fiyat politikalarıyla da alanında önce konumunu korumaktadır. Namık Kemal böcek ilaçlama olarak tüm haşerelere karşı ilaçlarımız mevcuttur. Özellikle;

  • Fare, pire, hamam böceği, kalorifer böceği, karınca, gümüş böceği, akrep, yılan, çıyan, top böceği, karafatma, mayt, mite, kulağakaçan, güve, danaburnu, akar, halı böceği, tatarcık, salyangoz, çekirge gibi tüm haşerelere karşı ilaçlama hizmetimiz vardır.

Namık Kemal böcek ilaçlama servisimizin kurumsal hizmet anlayışı ile haşereleri yaşamınızdan çıkarmak ve indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için firmamız yetkilileri ile günün 24 saati iletişime geçebilirsiniz.

İlaçlama Yöntemlerimiz

İlaçlama yöntemlerimiz ilaçlama yapılacak alanın fiziki özelliklerine bağlı olduğu gibi, haşerenin türüne göre de değişmektedir. En çok;

  • Fare istasyonları,
  • Jel ilaçlama,
  • Kokulu ilaçlama,
  • Kokusuz ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama

Yöntemlerimiz kullanılmaktadır. Yöntemlerimiz belirlenirken siz değerli müşterilerimizin değerli fikirlerine de önem vermekteyiz. Böcek ilaçlama teknikleri ve haşereler ile ilgili aklınıza takılan bütün sorulara firmamızı arayarak yanıt bulabilirsiniz.

İlaçlama Yaptığımız Alanlar

İlaçlama yaptığımız alanlarda yukarıda saydığımız böcek ilaçlama yöntemleri uygulanarak kısa süreli sonuç elde eden firmamızda görev alan bütün personeller alanında uzmandır. Böcek ilaçlama şirketleri arasında en güvenilir firma olarak geçen şirketimizin çalışma yaptığı alanlar;

  • Tüm ev ve iş yerleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, bahçeler, tarlalar, oteller, okul ve öğrenci yurtları, hastaneler, fabrikalar, fırınlar ve tüm yeme-içme restoranları, gemi, otobüs, tır, özel araç gibi dilediğiniz her mekanı ilaçlama hizmetimiz vardır.

Bize hemen ulaşmak için çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz. Ayrıca size bizim ulaşmamızı isterseniz de iletişim bölümümüzden böcek ilaçlama talep formumuzu doldurabilirsiniz. Şirketimiz Çağrı Merkezi 7 gün 24 saat arayarak iletişime geçebilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Written by