Haşere ve böceklerden kısa sürede ve yüklü faturalar ödemeden kurtulmanız için en kaliteli hizmetleri sunan firmamızın Kayışdağı Mahallesi böcek ilaçlama servisi, senelerin uzmanlığı ve bakanlık yönergelerine uygun ilaçlama çözümleriyle Ataşehir genelinde hizmetinizde.

Tamamı böcek türlerinin yaşam alanları, üremeleri, beslenmeleri, ilaç karışımlarının hazırlanması ve kullanımı konusunda eğitimleri başarıyla tamamlamış sertifikalı profesyonellerden oluşan haşere ilaçlama ekibimiz ev ve işyerinizdeki böcek sorunlarını “geri dönememek” üzere giderebilmektedir.

Haşere ve Böcek Sorunlarına Profesyonel Çözüm

Sağlık Bakanlığı izinlerine sahip, etkileri Dünya Sağlık Örgütü tarafından araştırıldıktan sonra kullanım onayı almış ilaçlar kullanan şirketimiz; sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulamalarının tamamında uzmanlaşmıştır. Ataşehir Kayışdağı Mahallesi böcek ilaçlama hizmetlerimizden görev yapan elemanlarımız uzmanlığı ve teknik yeterliliğiyle ev işyeri fark etmeden, haşere ve böceklerin görüldüğü her mekanda kısa sürede etki gösteren ilaçlama işlemleri gerçekleştirir.

Ekibimiz Kayışdağı merkezli olarak Aşıkveysel, Barbaros, Esatpaşa, Mimarsinan, Yenişehir, Fetih, İnönü, Mevlana ve Ataşehir’in diğer tüm mahallelerine “sabit servis ücreti” ile hizmet vermektedir.

Firmamızın güvenilir ilaçlama uygulamalarıyla çözüm sunduğu zararlıların bazıları; tatarcık, gümüş böceği, sivrisinek, tespih böceği, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, kulağakaçan, karafatma, yılan, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, kakalak, tatarcık, mite-akar, Alman hamam böceğidir.

İnsan sağlığını tehdit eden bütün bu zararlı türlerine ek olarak ekibimiz; pamuk faresi, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, fındık faresi, kertenkele, kırkayak, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, lağım faresi, çatı faresi, Amerikan hamam böceği gibi türler üzerinde de hızlı sonuç veren güvenilir çözümler sunabilmektedir.Böcek ilaçlama Kayışdağı daima profesyonel çözümler sunar.

Uygun Fiyatlarla En Kaliteli İlaçlama Hizmetleri

Bütçenizi de düşünerek en avantajlı fiyatları, en güvenilir ve modern ilaçlama çözümleriyle buluşturarak sunan Kayışdağı Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz sizlere ilçe genelinde haftanın tüm günleri servis vermektedir. Profesyonel ekiplerimizin ev ve işyerinizdeki böcek sorununa kısa sürede çözüm getirmesi için randevu almak, fiyat teklifi ve hizmetlerimizle ilgili bilgi istemek için tek yapmanız gereken; 7/24 bize ulaşabileceğiniz danışma hattımızı aramak.

Written by