karinca-ilaclama

Karınca ile mücadele yolları arayan ve sonrasında firmamız ile iletişime geçen vatandaşlarımızın sayısı bir hayli yüksek. Son zamanlarda hemen her evde şikayet sebebi olan karıncalarla bireysel mücadeleler de artış kazanmıştır. Danışanlarımız birbirinden çok farklı yol ve yöntemleri denediği halde, yine de karıncalardan kurtulamadıklarını ve kalorifer böceği ilaçlama hizmeti almak istediklerini dile getirmektedirler.

Karıncalarla mücadele yolları aslında çok basittir. Üstelik onlara asla zarar vermeyen birkaç yol ve yöntemle birlikte, onlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Karıncalardan şikayet eden danışanlarımızın ortak sorunları;

  • Karıncaların evin tavanından koltuklara kadar her yerde olması,
  • Özellikle mutfakta açıkta kalan herhangi bir yiyeceğin üzerine ve çevresine onlarca karınca bulaşması,
  • Öbekler halinde evin dip köşelerinde bulunmaları,
  • Banyo ve tuvaletlerde musluk, sabun, deterjan gibi temizleyicilerin etrafında gezinmeleri,
  • Özellikle yastık olmak üzere tüm yataklarda olmaları,
  • Vücudumuz üzerinde özellikle saçlarda gezinmeleri gibi durumlardan şikayet ederek çağrı merkezlerimizi aramaktadırlar.

Karıncaların hayatımızda bulunmamaları gereken canlılar olduğunu kabul etmeli ve bu sorundan profesyonel yöntemler ile kurtulmalısınız. Bu süreçte firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Karıncalardan Nasıl Kurtulmalı?

Karıncalardan nasıl kurtulmalı? Elbette karıncalar diğer haşere türleri gibi değil, hepimiz için daha farklı konumda olan bir haşere türüdür. Öldürülmesine sıcak bakmadığımız bu haşere türünden akılcı yöntemlerle ve basit uygulamalarla kurtulabiliriz.

  • Karıncalar kış aylarında yuvalarından çıkmazlar. Eğer onlar yuvalarındayken, kışın düzenli olarak böcek ilaçlaması yaptırırsanız hem onlara zarar vermemiş hem de onlardan kurtulmuş olursunuz.
  • Çünkü karınca ilacı hemen hisseden gözcü karıncalar, yazın kendilerine çıkış yolu bulmak için yeni yollar keşfederler. Böylece güzergahları değişerek onlara zarar vermeden onlardan tamamen kurtulmuş oluruz.

Karıncalardan kurtulmanız için yılların birikimi ile karınca ilaçlama faaliyetlerini üstlenen firmamız yetkilileri ile iletişime geçmek için telefonlarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Kurumsal Marka Ayrıcalığı İle Tanışın

Ataşehir böcek ilaçlama olarak karıncalara karşı en modern tekniklerle onlara zarar vermeden sizleri kurtarıyoruz. Eğer dilerseniz yaz aylarında da yaptığımız uygulamalarımız ile sizleri karıncalardan kurtararak, sizlere rahat bir nefes aldırıyoruz. Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları kullanan ve uzman bir kadroya sahip olan şirketimiz her daim hizmetinizdedir.

Written by