kalorifer-bocegi-ilaclama

Kalorifer böceğinden kurtulma yolları profesyonel kalorifer böceği ilaçlama uygulaması yaptırmaktan geçiyor. Kalorifer böceklerinin en çok bulunduğu ve yaşama alanı olarak en çok sevdiği yerlerden biri de, iklim şartlarının elverişliliği gereği, ülkemizdir. Aynı zamanda ülkemizde de binlerce haşere türü, çok fazla tür ve yoğunlukta yaşamaktadır. Bu nedenle de hemen her haşereden kurtulmak adına çok farklı yollar denenmiştir. Peki, kalorifer böceğinden kurtulmanın yolları nelerdir?

 • İlk yapılması gereken şey elbette ki böcek ilaçlama işlemi yaptırmaktır. Çünkü hangi yöntemi denerseniz deneyin ilaçlama dışında kalan her yöntem ne yazık ki sizleri böceklerden ve böceklerin zararlarından kurtaramayacaktır.
 • Özellikle sıklıkla çoğalan ve yumurtlayan bu haşere için mutlaka kalorifer böceği ilaçlama yapılması gerekir.
 • İlaçlama işlemlerinden sonra dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri ise, ilaçlamadan en az 1 hafta sonra başlamak üzere, evin temizliğine dikkat etmektir. Çünkü sık sık dökülen kırıntıları temizlemek, evin tozlardan arınmasını sağlamak, haşere faaliyetlerini azaltmaktadır.
 • Genellikle evcil hayvan besleyen ailelerde ise sıklıkla pire, kene ve diğer haşerelerden şikayet olunur. Bunun asıl nedeni evcil hayvanlarınızın bakımına önem vermemenizdir. Düzenli olarak bakımı yaptırılan, aşıları yaptırılan hayvanların beslendiği evlerde haşere faaliyetleri azalmaktadır.
 • Temizlik dışında ise evin kirlenmesini önlemek amacıyla eve ayakkabıyla girmemek, evden çöpleri hiç bekletmeden uzaklaştırmak da haşere faaliyetlerini oldukça azaltıcı etkidedir. Tüm bu saydığımız yöntemlerle sadece kalorifer böceğinden değil pek çok farklı haşereden de kurtulabilirsiniz.

En kaliteli böcek ilaçlama hizmetini almak için hiç vakit kaybetmeden Ataşehir’de hizmet veren ve alanında en kurumsal kategoride olan İlaçlama Ataşehir firmamıza ulaşabilirsiniz. Bunun için çağrı merkezlerimizi haftanın her günü ve her saati arayabilirsiniz.

Kalorifer Böceği İlaçlama Fiyatları

Kalorifer böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken 3 ana faktör fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Kalorifer böceği ile mücadele için yapılması gereken tek şey profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmek ve böcek ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Firmamızda kalorifer böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • Kalorifer böceğinin kendine kattığı türleri ve sayısı
 • Kalorifer böceği haşeresinin yayıldığı mekanın alan ölçüsü
 • Bu kıstaslar çerçevesinde miktarına karar verilen kalorifer böceği ilacı

Etkili olur. Kalorifer böceği ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kalorifer Böceği İlaçlama Yöntemleri

Kalorifer böceği ilaçlama yöntemleri uygulamalarımız son teknolojiye uygun ve sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmamaktadır. Kalorifer böceği ilaçlama yöntemleri için kullandığımız böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı ve TSE damgalıdır. Firmamızda kullanılan kalorifer böceği ilaçlama yöntemleri başlıklar altında toplanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Bir önceki yazımız olan Hamam Böceği Nasıl Yok Edilir ? başlıklı makalemizde hamam böceği ilaçlaması, Hamam Böceği Nasıl Yok Edilir ve hamam böceği zararları hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Written by