kalorifer-bocegi-ilaclama

Kalorifer böceği ilaçlama bu haşerenin fark edilmesin sonucunda derhal uygulanması gereken bir işlemdir. Yaşam alanlarımıza kolayca geçiş sağlayan, hızlı üreyen, hızlı hareket eden bu böcekler, kısa sürede yaşam alanlarımızı istila edebilirler.

Kalorifer böceği ilaçlama uygulamalarımızla, bu böcekler sağlıklı şekilde kontrol altına alınmaktadır. Haşereler yaşam alanlarımıza çeşitli yollarla geçiş sağlarlar. Kanalizasyonlarda yaşayan kalorifer böceği, yaşam sürdüğümüz alanlara kalorifer, su ve tuvalet boruları sızıntılarından giriş yapabilirler. Mutfaklarda ve tuvaletlerdeki boruların kenarlarında yuvalarını kurabilirler. İşte bu yüzden kalorifer böceği ile mücadele etmek hayati önem taşır.

Kalorifer Böceği Nerede Bulunur?

Kalorifer böceği nerede bulunur? Kalorifer böcekleri hayatın bulunduğu her yerde varlıklarını sürdürebilirler. Sadece kırsal kesimlerde çıkması beklenmeyen kalorifer böceği ile mücadele için sıralayacağımız mekanlarda tedbirli olmalısınız;

  • Ev, depo, kömürlük, işyeri, sinema salonu, tiyatro salonu, fuar alanı, konser alanı, dükkân, hastane, pastane, fırın, anaokulu, yuva, okul, dershane gibi alanlarda kalorifer böceği ilaçlama işlemleri gerçekleştirmekteyiz.
  • Nemli ve rutubetli alanlarda yaşayan bu böcekler, çeşitli yollarla yaşam alanlarımıza geçiş sağlayabilirler. Bulundukları alanlar, bakterilerin bulunduğu alanlardır.

Besin bulmak için yaşam alanlarımıza giren böceklerin, bakteri yaymasına engel olmak için kalorifer böceği ile mücadele etmek gerekmektedir. Zira besinlerimize, eşyalarımıza temas yolu ile bakteri bulaştırabilirler. Temas yolu ile çeşitli hastalıkların yayılmasına neden olabilirler.

Kalorifer Böceği Üremesini Nasıl Gerçekleştirmektedir?

Kalorifer böceği üremesini nasıl gerçekleştirmektedir? Kalorifer böceği hızlı üreyen bir zararlıdır. Hayatı boyunca binlerce yumurta üretebilir. Bir günde gerçekleştirdiği üremede, yüz yumurta bırakan bu böcek, yumurtalarını kapsül şeklinde bırakmaktadır. Kapsül şeklinde bıraktıkları yumurtaları, yuvalarına ve yaşam alanlarımıza bırakabilirler. Kalorifer böceğinden kurtulmak için öncelikle, yuvalarını tespit etmek ve yumurtaları da ilaçlamak gerekmektedir. Zira amatörce yapılan böcek ilaçlama da yumurtalar kontrol altına alınmazsa, kısa bir süre sonra erişkin hale gelen böcekler alanı yeniden istila ederler. Amatör firmalarca yapılan uygulamalar, başarılı sonuçlar sağlamamaktadır.

Garantili İlaçlama Nasıl Yapılır?

Garantili ilaçlama nasıl yapılır? Kalorifer böceği ilaçlama işlemleri, kaliteli ilaçlarla yapılmaktadır. Şirketimiz Sağlık Bakanlığı onaylı kalorifer böceği ilacı kullanmakta ve insan sağlığına zarar vermeden, yaşam alanlarını böceklerden arındırmaktadır. Alanın fiziki şartları ve haşerelerin yoğunluğuna göre kokulu, kokusuz, katı, sıvı, toz ve jel ilaçlar kullanılabilmektedir.

Uzman personellerimiz bütün işlemlerinde %100 başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Kalıcı olarak sunduğumuz hizmetler, Ataşehir’in bütün semtlerinde ekonomik olarak uygulanmaktadır.

Written by