kadikoy-bocek-ilaclama

Kadıköy böcek ilaçlama faaliyetlerinin sıklıkla yürütüldüğü ilçelerimiz arasında yerini almaktadır. İstanbul’un Anadolu Yakasında yer alan Kadıköy ilçesi, zaman zaman haşere sorunlarıyla karşılaşmaktadır. Kadıköy böcek ilaçlama servisimiz Kadıköy ilçesinde oluşan sorunlara anında çözüm sunmaktadır. Haşerelerin sağlığınıza ve çevrenize verdiği zararları en aza indiren firmamızda tüm mekanlarda çalışma yapılmaktadır. Şirketimizde profesyonel teknikler ile yapılan;

  • Ev İlaçlama
  • Hastane İlaçlama
  • Okul İlaçlama
  • Bahçe İlaçlama
  • İşyeri İlaçlama
  • Otel İlaçlama
  • Arsa İlaçlama
  • Restoran İlaçlama
  • Site İlaçlama

Operasyonlarında %100 sonuç garantisi sunmaktayız. Haşerelerin çevrenizde bulunmasından rahatsız oluyor ve kurumsal bir firmadan destek almak istiyorsanız böcek ilaçlama randevusu almak için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Böceklerin Yaşam Alanlarınızda Çoğalmasına Fırsat Tanımayın!

Böceklerin çeşitli türlere sahip olması böcek ilaçlama esnasında profesyonellik gerektirir. Aksi uygulamalar böceklerin etkisiz hale dönüşmesini sağlamaz. Bireysel uygulamalar nedeniyle haşere sorunları daha çok büyümektedir. Çünkü bu gibi canlılar hızlı üreyerek yüzlerce yumurtaya sahip olurlar. Böcek yumurtaları yaşadığımız her alan içerisinde yer alabilmektedir. İstanbul Kadıköy böcek ilaçlama servisi, yumurtaların bulunduğu tüm alanı özel böcek ilaçlama yöntemi ile ilaçlayarak etkisiz hale dönüştürmektedir.

Böcek ve fareler insanların sağlık sorunu yaşamasındaki önemli etkenlerdendir. Çünkü bu canlılar dolaştıkları ortam ve beslenme şekillerine bağlı olarak mikrop barındırırlar. Hamam böceği, fare, kalorifer böceği gibi canlılar her türlü atık ve hayvan ölüsüyle beslenebilmektedir. Dolayısıyla bu gibi canlılardan insanlara veba, humma, sıtma, verem, tifüs, dizanteri, hepatit ve astım gibi önemli hastalıklar geçmektedir.

Sağlık Bakanlığı Tarafından Onaylı Hizmet Sağlıyoruz!

Kadıköy böcek ilaçlama ekiplerimiz haşerelerin bulunduğu alana bıraktığı mikropları da dezenfekte ederek sağlıklı ve huzurlu ortamlar oluşturur. Uygulamalarımızın tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Uzman ilaçlama personellerimiz, ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktadır. Böcek ilaçlama Kadıköy hizmetimiz;

  • Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi gibi tüm haşere türlerini ilaçlayarak etkisiz hale dönüştürmektedir.

İlaçlama hizmetimiz, müşterilerinin gün boyu yanında yer almaktadır. Haşere ile mücadelede 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

 

 

Written by