oncu-ofis-ilaclama-kurulusu

İşyerleri insan sayısının fazlaca olduğu ve giriş çıkışın çok sık yaşandığı kapalı mekanlardır. Bazı fabrikalarda binlerce kişi aynı ortamda çalışmak zorundadır. Bu nedenle işyerlerinin hijyenik olması son derece önemli bir konudur. Ancak işyerlerini bu kadar yoğun olarak kullananlar sadece insanlar değildir. Böcekler ve kemirgenler de işyerlerinde bulunabilmektedirler.

Ofis veya dükkân biçimindeki çalışma ortamlarında genellikle hamam böceği, sinek ve karınca türü küçük haşere türleri ve bazen de fare türü kemirgenler bulunur. Ancak geniş çalışma alanlarına sahip fabrika ve atölye gibi yerlerde tahtakurusu, karafatma, hamamböceği, pire ve fare türleri çok sıklıkla rastlanan zararlı canlılardır. İşyerlerinde bulunan haşere türleri işyerinde yürütülen faaliyete göre değişiklik göstermekle birlikte hepsi de küçük, büyük zararı olan türlerdir. Bu nedenle çalışma alanlarında işyeri ilaçlama işlemi yaptırılması zorunludur. Çünkü çalışanlarınızın ve işyerinde bulunan malzemelerin veya ürünlerin zarar görmemesi sizin sorumluluğunuz altındadır.

Sektörde yıllardır hizmet veren ve bu konuda kendisini ispat etmiş Bizim İlaçlama firmamız Ataşehir’de ve İstanbul’un tüm ilçelerinden haşere ilaçlaması yapmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından böcek ilaçlaması yapılması konusunda ruhsat verilen sayılı firmalar arasından yer almaktayız. Çünkü ilaçlı müdahale uygulamaları ciddi uygulamalardır. En ufak bir yanlış veya hata insan sağlığına ciddi zararlar verebilmektedir. Bu nedenle merdiven altı tabir edilen ruhsatsız ve deneyimsiz firmalara yaptıracağınız işlemler hiçbir fayda getirmeyeceği gibi çalışanlarınızın ve sizin sağlığınızı büyük risk altına sokabilir.

İşyeri ilaçlama konusunda en etkili ve kesin çözüm getiren firmamızın uzman ekipleri işyerinizde bulunan böcek ve fare türlerine yönelik uygulanması gereken yöntemi belirleyerek kısa sürede sizi bu sorundan kurtarmaktadır. Firmamızın sizlere sunduğu ekonomik fiyatlarla bütçeniz zarar görmeden işyerinizi bu zararlı canlılardan koruyabilirsiniz. İş yerlerinde uygulanacak ilaçlama yöntemleri ortamda yuvalanmış böcek veya kemirgen türüne göre belirlenmektedir.

Genellikle sıvı ve püskürtme yöntemi ile yapılan ilaçlı müdahale işlemlerinde iş yeri faaliyetlerinin 2 saat süreyle bazen de bir gece boyunca durdurulması gerekebilir. Eğer haşerelerden kurtulmak istiyorsanız sizlerde işyeri ilaçlama konusunda en önde gelen servislerden olan firmamızın çağrı merkezleri ile hemen irtibata geçin.

Written by