istanbul-bocek-ilaclama -

İstanbul böcek ilaçlama faaliyetlerinde ilk sıralarda yerini almaktadır. Nedenlerini az çok tahmin ediyorsunuzdur. Toplum düzeni, kalabalık insanlar ve iklim koşulları…Uzman ekiplerimiz, kaliteli hizmetimiz ve hesaplı böcek ilaçlama fiyatlarımız müşterilerimizin  daima yüzünü güldürmektedir.

İstanbul böcek ilaçlama şirketi olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine kaliteli böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Haşereler üzerinde %100 kontrol sağlayan ilaçlama ekiplerimiz alanında uzman ve sertifika sahibi kişilerdir. İlaçlama personellerimizin kulanmış olduğu ilaç ve böcek ilaçlama yöntemleri Sağlık Bakanlığı tarafından ön görülmektedir. Uygulamalarımızla insan ve çevre sağlığını korumaktayız.

Haşereler Üzerinde Kalıcı Etki Sağlayan İlaçlama Tekniklerimiz

Haşereler üzerinde kalıcı etki sağlayan ilaçlama tekniklerimiz gerekli bütün araştırmalar tamamlandıktan sonra bugünkü halini almıştır. İnsan sağlığına zarar vermemesi için en etkili böcek ilaçları ile yapılan tekniklerimiz;

  • ULV ilaçlama
  • Kokulu ve kokusuz ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları’dır.

İlaçlama tekniklerimiz böcek ilaçlama yapılacak alanın durumuna ve haşere türüne bağlı olarak belirlenmektedir. Kapalı alan ve açık alanlar içerisinde başarıyla uygulanan ilaçlama tekniklerimiz, haşere ile mücadelede de daima kalıcı sonuçlara ulaşır. Çeşitli tekniklerle uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde yaşam alanlarınızı saatlerce erk etmenize gerek kalmaz. Haşere ile mücadele de ilaçlama tekniklerimiz her zaman başarılı sonuçlara ulaşır.

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız haşere türlerini etkisiz hale dönüştürürken ilaçlama yapılan alanların sağlığını korur. Etrafta yer edinen olası mikrop ve bakterilere karşı dezenfekte de sağlamaktayız. İlaçlama yöntemlerimiz Ziraat mühendislerimizin kontrolü altındadır. Böceklerden kurtulmak oldukça kolay olacaktır.

Kontrol Altına Aldığımız Haşereler

İstanbul’da böcek ilaçlama uygulamalarımız; pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, pamuk faresi, ev faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, kene, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi gibi tüm fare ve haşere türlerini içermektedir.

Böcek ilaçlama İstanbul hizmetimizde yararlanmak ve yaşam alanlarınızı korumak için iletişim numaralarımızdan Müşteri Temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Written by