hamam-bocegi-nasil-yok-edilir

Hamam böceği nasıl yok edilir sorusu hemen herkesin hayatında bir kez aklından geçirdiği bir sorundur. Hamam böcekleri, dünyada hemen her bölgede olabilen, pek çok türe sahip, en mikrobik ve bakteri yönünden oldukça zengin bir haşeredir. Aynı zamanda çok hızlı yumurtlayabilen bu haşere, aynı anda onlarca hamam böceği yumurtasını da ardında bırakır. Peki, bu haşerenin bu denli mikrobik virüsler, bakteriler taşımasının nedeni nedir? Bunun nedeni, bu haşerelerin gider borularında, lağımlarda türemesi ve buralarda yaşamasıdır.

Hamam böceği ile doğal mücadele sonuç vermediği gibi haşerelerin daha fazla çoğalmasına neden olur. Hamam böceğinden kurtulmanın tek yolu profesyonel ilaçlama uygulamasının yapılmasıdır.

Firmamızda hamam böceği ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Sizin de başınız hama böceği ile dertte ise firmamızı günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ataşehir Böcek İlaçlama firmamız yılların tecrübe ve birikimi ile bir telefon uzağınızda bekliyor.

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam böceği ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel ilaçlama uygulamasının yapılması gerekir. Her böceğin insan sağlığına farklı şekillerde de olsa bir zararı vardır. Özellikle böceklerin zararları son yıllarda fazlasıyla araştırılmış, onlara karşı pek çok önlem alınmaya çalışılmıştır. Peki, hamam böceklerinin zararları ne olabilir?

  • Bu haşere, bizleri başka haşereler gibi ısırıp sokmasa da, elimizde yürümesiyle bile pek çok bakteri ve mikrobu bize bulaştırır.
  • Aynı zamanda evimizde gezindikleri her noktaya yüzlerce çeşit mikrobu bulaştıran bu haşere, nemli yerlerde yaşamayı sevdiğinden dolayı da bu mikropların evimizde hızla çoğalmasına, hızla türemesine neden olur.
  • Görüntü olarak da hiç hoş karşılanmayan hamam böcekleri, salonun ortasında, yeme içme işletmelerinde fazlasıyla görünürler. Bu nedenle onlardan bir an önce kurtulmak gerekir.

Ataşehir Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren alanının öncü isimlerinden biridir. Firmamıza 7/24 ulaşabilir, akrep ilaçlama uygulaması yaptırabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlaması

Hamam böceği ilaçlaması yapan firmamız “Önce insan sağlığı” şiarı ile hareket etmektedir. Hamam böceğinden kendi çabaları ile kurtulmayı düşünenler, tamamen yanılmaktadırlar. Tek tek hamam böceği avına çıkarak onları yok etmeye çalışmak oldukça zor olabildiği gibi, yumurtalarının her tarafa bulaşmasına da neden olursunuz. En az 4 en fazla 10 gün içinde de onlarca hamam böceği ile yeniden karşılaşırsınız.

Bu nedenle böyle zahmetlere girmeden, iyi bir ilaçlama şirketi ile görüşüp, ev ilaçlama, bahçe ilaçlama, işletme ilaçlama gibi ilaçlama hizmetlerini almalısınız. İlaçlama Ataşehir olarak bizler her haşere türünde en garantili sonuçları en hızlı şekilde sizlere sunan ve 7/24 hizmetinizde olan bir firma olarak her zaman yanınızda, haşerelerin ise karşısındayız.

Bir önceki yazımız olan Fare Yakalama Teknikleri Nelerdir ? başlıklı makalemizde böcek ilaçlama Ataşehir, fare ilaçlama ve fare ile mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Written by