HAKKIMIZDA

Ataşehir böcek ilaçlama, kurumsal hizmet anlayışı ve kalitesiyle sektörde var olan yerini daima korumaktadır. Haşere ve fare türlerinin oluşturmuş olduğu zararların önüne geçerek ilaçlama uygulamalarında profesyonel hizmet sağlayan firmamız, uzman bir kadro ile hizmet sunmaktadır.

Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından almış olduğu izin ve belgeler doğrultusunda müşterilerine güvenilir hizmet sağlamaktadır. Sektörde yer alan kalitesiz ve korsan ilaçlama firmalarının her zaman karşısında duran Ataşehir böcek ilaçlama, kalitesinden bir an olsun ödün vermemektedir.

Müşterilerimizin karşılaşabileceği tüm haşere yuvalarına karşı etki sağlayan formüllerle, servislerimiz ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Açık ve kapalı tüm alanların güvenliğini sağlayan ilaçlama tekniklerimiz, uzman ilaçlama personellerimiz tarafınca uygulanmaktadır.

Gerçekleşen tüm uygulamalarımızdan sonra müşterilerimize yapılan çalışmanın belgesini sunmaktayız. Ziraat Mühendislerimiz tarafından belirlenen böcek ve fare ilaçlarımız Dünya Sağlık Örgütü tarafınca ön görülen ilaçlardan oluşmaktadır.

Firmamız kaliteli cihaz donanımına sahip olarak her gün kendini gelişen teknoloji içerisinde yenilemektedir. Müşterilerimizin sorunlarına en kısa sürede çözüm olabilmek için haftanın 7 günü 24 saat destek sağlamaktayız. Güler yüzlü personellimiz, haşerelerden yaşam alanlarınızı kurtarmak için gerekli ilaçlama planını en kısa zaman içerisinde çıkarmaktır. İlaçlama uygulamalarımız hakkında müşterilerimize gerekli tüm bilgileri aktarmaktayız.

Ataşehir böcek ilaçlama, yaşam bölgelerimize ve sağlığımıza haşere türlerinin zarar vermesine engel olarak sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktadır. Gün boyu ilaçlama servislerimize ulaşarak randevu talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir