gümüş böceği

Gümüş böceği adını sahip olduğu renkten alır. Gri parlak rengi ile diğer haşereler gibi hızlı bir şekilde çoğalan gümüş böceği ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel gümüş böceği ilaçlama uygulamasını yaptırmaktır. Aslında rengi ve şekli açısından balığa benzetilen ve bu yüzden de balık böceği olarak da adlandırılan bu haşere türü, sıklıkla evlerimize konuk olmaktadır.

Özellikle yaz aylarının gelmesiyle daha da artan bu haşere türü, evimizde genellikle duvarlarda karşılaştığımız bir böcek türüdür. Rengi gri parlak tonlarında olabildiği gibi, siyah da olabilmektedir.

Gümüş böceği fark edildiği anda çoğalmasına izin vermeden profesyonel bir ekip tarafından yok edilmelidir. Ataşehir Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişletirken “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket etmektedir. Gümüş böceğinden nasıl kurtulurum diye düşünüyorsanız vakit kaybetmeden firmamıza 7/24 ulaşabilir, uygun ödeme koşullarımızdan yararlanabilirsiniz.

Gümüş Böceği İle Mücadele

Gümüş böceği ile mücadele uzmanlık ve kalite gerektiren bir işlemdir. Amatör ve işini özveri ile yapmayan bir firma ile çalışılması durumunda gümüş böceklerinden kurtulmadığınız gibi, maddi kayıp yaşarsınız.

Gümüş böceği ile doğal mücadele girişimlerinin sonu gelmeyen bir uğraş olduğu unutmamalı, gümüş böceği ile mücadele etmenin tek yolunun profesyonel böcek ilaçlama ile sağlanacağını belirtmek isteriz.  Gümüş böceklerinin tanımak için özelliklerine bakacak olursak;

  • Gümüş böceği sıklıkla, kitap ve defterlerin arasında,
  • Karton, koli gibi nesnelerin içinde,
  • Duvar kağıdı ile kaplanmış iç cephelerde fazlasıyla bulunur. Çünkü gümüş böceği daha çok kağıttan yapılmış şeyleri kemirerek hayatını idame eder.
  • Oldukça hızlı hareket eden bu haşere türü, esnek bir yapıdadır. Baş kısmında 2 adet anteni bulunur. Bu antenler vücuduna göre oldukça uzundur.
  • Ayrıca gövdesinde ve gövde bitiminde de bacakları vardır. Yönünü kafasındaki antenlere göre bulur ve yumuşak yapıda olduğu için çok iyi saklanır.
  • Öldürdüğünüzde yumurtalarını öldürdüğünüz noktaya bırakır. Evinizde daha sonradan yavru gümüş böcekleri görmeniz olasıdır.
  • Özellikle kitaplıkların bulunduğu odalara girmeyi çok seven bu haşerelerden kendi başınıza kurtulmanız oldukça zordur.

Gümüş böceği ile mücadele ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesi için firmamızı günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Gümüş Böceklerinden Nasıl Kurtulurum?

Gümüş böceklerinden nasıl kurtulurum sorusunun kesin ve net cevabı profesyonel ilaçlama yaptırmaktır. Mutlaka iyi bir ilaçlama firmasından profesyonel bir destek almalı ve çalışacağınız firma kaliteli olmalıdır.

Gümüş böceğinden nasıl kurtulurum cevabına firmamızı arayarak cevap bulabilir, ekonomik fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ataşehir böcek ilaçlama olarak siz değerli halkımıza daima en iyi kalitedeki hizmetleri, en iyi çalışanlarımızla vermeye yıllardır devam ediyoruz. Bizlere ulaşmak için çağrı merkezlerimizi arayabilir veya böcek ilaçlama talep formumuzu doldurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Written by