gumus-bocegi-ilaclama

Ataşehir böcek ilaçlama firması kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla yaşam alanlarınıza sızan tüm canlı çeşitlerine karşı olduğu gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir. Gümüş böceği genellikle nemli, karanlık ve kapalı alanlar içinde barınmayı seven bir türdür. Yaşam alanları içinde ise mutfak, dolap, kiler, banyo, çatı ve bodrum katlarında barınarak, yumurtlar.

Ev ortamında kitap, tahıl, kumaş, koli, karton kutu ve duvar kağıdı gibi ürünlerle beslenir. 10 ay beslenmeden hayatını sürdürebilen gümüş böceğinin 300 milyon yıldır nesillerinin var olduğu bilinmektedir. Dişi bir gümüş böceği bir günde 200 adet yumurta bırakır. Canlının yumurtadan çıkıp yetişkin bir hal alması ise yaklaşık 4 aylık bir zaman içinde gerçekleşir.

Gümüş böcekleri genellikle pencere ve kapı kenarlarında, saat ve duvar yarıklarında, parke aralarında barınarak, yumurtlar. Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde bu canlı türü ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan ve zaman kaybetmeden profesyonel firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması almalısınız. 10, 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli ve hareket kabiliyetleri son derece gelişmiş, kıvrak yapılı bir canlı çeşidi olan gümüş böceğinin, insanlar tarafından hoş karşılanmayan bir görüntüsü vardır. Ortalama yaşam sürelerinin 1 ve 3 yıl arasında değiştiği bilinir. Yaşadığı ortamın koşullarına göre bu süre 8 yıla kadar ulaşabilir.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olan Ataşehir böcek ilaçlama firmasının kullandığı ilaçlar ise TSE gereğinde test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibimizin şikayetçi olunan alana gelip alan büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı direncini belirlemesinin ardından gümüş böceği ilaçlama uygulamasına geçilir. Uygulama sonrasında uzun bir süre gümüş böceğine rastlamanız olası değildir.

Sizde ev, iş yeri, otel, okul, hastane, fabrika gibi kapalı ve toplumsal alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan Ataşehir böcek ilaçlama firmasına ulaşarak, müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Written by