atasehir-ferhatpasa-mahallesi-bocek-ilaclama

Fareler, çöp ve çürük yiyeceklerle beslenen canlılar olduğu için, insanların yaşam alanları çevresinde barınmaktadır. En lüks şehirlerde dahi arka sokaklarda, çöp konteynerlerinin çevresinde, lağım ve kanalizasyonlarda barınan bu haşereler; fırsatını bulduklarında evlere girerler. Farenin eve girdiği yollar açık camlar ve gider borularıdır. Özellikle yağmurlu havalarda, kanalizasyonlarda yükselen suyun etkisiyle fareler sokaklara ve evlere akın eder. Dolaştıkları pis yerlerden aldıkları mikropları insanların temas ettikleri alanlara bırakması çok ciddi hastalıklara yol açmaktadır. Bu nedenle; Ferhatpaşa fare ilaçlama servisimiz; haşerenin insan kullanım alanlarındaki varlığını ya da var olma ihtimalini ortadan kaldırmak adına çaba göstermektedir.

Ferhatpaşa Fare İlaçlama

30 yıldır sektörde olan ve rakipleriyle farkını uygun ilaçlama fiyatlarıyla ortaya koyan firmamız; fare ilaçlama üzerine odaklı olarak çalışmalarını sürdürse de, tüm haşere türleri için hizmet sağlamaktadır. Eve gelen farenin evden uzaklaştırılması ya da ortadan kaldırılması için hizmet sunan Ferhatpaşa fare ilaçlama firması; uygulama esnasında şu yöntemleri kullanmaktadır:

  • Fare İstasyonu: Özel bileşenlere sahip olan ilacı yiyen haşere kısa süre içinde ölür ve cihazın içinde ölse dahi kuruyarak koku bırakmadan yok olur. Ortamda tek bir fare varsa işlem iki saat içinde sonuç verir ancak haşerenin eve giriş çıkış sağladığı bir alan varsa bu süre 3-4 günü bulabilir.
  • Yoğun Dumanlama: Farenin bulunduğu alana uygulanan yoğun dumanlama yöntemi, kısa süre içinde haşerenin yok olmasını sağlar. Ancak bu yöntem koku oluşumuna sebep olur.
  • Toz İlaçlama: Farenin sevdiği tatları içeren bu ilaç, kısa süre içinde ölümüne sebep olur.
  • Zehirli Buğday: Toz ilaçlamayla aynı şekilde uygulanır. Haşerenin yedikten sonra ölmesini sağlar.

Fare İlaçlama Fiyatları

Haşere ilaçlama sektöründe, yasa dışı yollarla çalışan merdiven altı firmalara sıklıkla rastlanmaktadır. Bu firmalar; ederinin çok altında ya da çok üstünde ilaçlama fiyatları talep ederek, sonuç sağlamayan ve insan sağlığına zararlı ilaçlarla iş yapmaktadır. Bu nedenle, piyasayı iyi araştırmalı ve bu doğrultuda ilaçlama faaliyetine girişilmelidir. Bu tip merdiven altı kuruluşları ayrı tuttuğumuzda; devlet onayı ve desteğiyle çalışan Ferhatpaşa Mahallesi Ataşehir fare ilaçlama servisi,  kurumsal, vizyon sahibi ve kaliteli fare ilaçlama firmaları arasında; en uygun fare ilaçlama fiyatlarını talep eden şirketlerden biridir. En iyi fare ilaçlama hizmetini en ekonomik fiyatlarla sunan firmamızın ilaçlama hizmetleri hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Written by