fare-yakalama-teknikleri

Fare yakalama teknikleri nelerdir? Pek çok kişinin en çok korktuğu haşerelerden biri olan fareler, hayvanlar âleminin en eski hayvan türlerindendir. Bu nedenle de çok defa mutasyona uğramış, çok fazla türe ve çeşide ayrılmış, oldukça gelişmiş bir haşere türüdür.

Böcek ya da haşere olarak tam olarak algılanmasa da farelere de genel olarak haşere denilmektedir. Çünkü böcek familyasından olan tüm canlılardan ilaçlamalar ve böcek ilaçlama şirketleri yardımı ile kurtulabildiğimiz gibi farelerden de bu şekilde kurtulabilmekteyiz.  Çok hızlı bir şekilde hareket eden farelerin yakalanması oldukça güçtür. Başlarının geçtiği her yerden vücutlarının kolaylıkla geçtiği fareler ile bireysel yollar ile baş etmek mümkün değildir. Böyle durumlarda profesyonel firmalar ile iletişime geçmeli, ilaçlama işlemi ile bu sorundan kısa bir sürede kurtulmalısınız.

Ataşehir Böcek İlaçlama firmamız fare ilaçlama ve bütün haşerelerin yok edilmesinde geliştirdiği yöntemler ile alanın öncü isimleri arasında yer almıştır.

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele, farelerle çeşitli yöntemler yardımıyla mücadele edilse de hemen hepsi geçersizdir. Özellikle yapışkanlarla yerleri kaplamak fareler üzerinde işe yaramadığı gibi sağlığımız üzerinde de oldukça tehlikelidir. Fare kapanı ise yine farelerin artık tepki vermediği bir yöntemdir. Aynı zamanda buraya sıkışan fare yine sağlığımız üzerinde oldukça olumsuz etki yaratabilmektedir. Fare İlaçlama uygulaması yapılırken;

  • Öncelikle ilaçlama yapılacak alan hazır hale getirilir.
  • İlaçlamanın yapıldığı yerden günlük kullanılan eşyaların kaldırılması ya da iyi bir şekilde korunması hayati önem taşır.
  • İşlem sırasında ortamdan çocukların ve oyuncaklarının uzaklaştırılması önemlidir.
  • İşlem bitiminde ilaçlama yapılacak alan en az 2 saat havalandırılmalı, ilacın etkisinden arındırılmalıdır.

En sağlıklı yöntem ve garanti sunan işlem elbette ki Ataşehir Böcek İlaçlama firmamızın en kusursuz şekilde uyguladığı fare istasyonlarıdır. Böylelikle fareleri en kısa zamanda en hijyenik şekilde evinizden veya fare şikayeti yaşadığınız alandan tamamen yok etmiş olursunuz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı faktörler belirleyici unsur oluşturur. Evlerinizde geleneksel olarak geliştirdiğiniz fare yakalama teknikleri bir sonuç vermediği gibi, farelerin çoğalması gibi bir tehlikeyi doğurabilir.  Firmamız Ataşehir’de ilaçlama işlemlerini en düzenli ve en kurumsal olarak sunan ilaçlama servisi olarak senelerdir halkımızın yanındadır. Firmamızda fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Kemirgen grubuna ait olan farenin türü
  • Fare istasyonu içine yerleştirilecek fare zehri miktarı
  • Farenin çoğaldığı mekanın metrekare cinsinden büyüklüğü

Belirleyici olur. Bakanlık onaylı ilaçlarımız ve en yeni ilaçlama yöntemlerimizle haşerelerden kurtulmak için bizleri iletişim numaralarımızdan 7/24 arayabilirsiniz.

Written by