evdeki-bocegi-yok-etmenin-yollari

Evdeki böceklerden kurtulmanın yolları arasında kesin çözüm veren yöntem profesyonel ev ilaçlama uygulamasıdır. Böcekler, insan sağlığı üzerinde en çok olumsuz etkiye neden olan, insan sağlığını bozan ve hatta diğer canlılara da zarar veren, hayvanlar familyasının bir türüdür. Bu nedenle de sokaklardaki haşereler bizleri rahatsız etmese de evimizdeki haşereler bizleri hem huzursuz hem de rahatsız eder. Yaşam alanımıza istila eden böcekler ile mücadele için denenen geleneksel yöntemler sonuç vermediği gibi haşerelerin hızlı bir şekilde çoğalmasına neden olur. Peki, evdeki böceklerden kurtulmanın yolları var mıdır, varsa nelerdir?

Evdeki Böcekler İle Mücadele

Evdeki böcekler ile mücadele için kullandığımız yöntemler son teknolojiye uygun olarak geliştirilmiştir. Evdeki böcekler ile mücadele etmek için uygulanan amatör ve ilkel yöntemler sonuç alınmayan boş bir çabadır. Evdeki böcekler ile mücadele etmek için alınacak önlemleri sıralayacak olursak;

  • Evdeki böcekten kurtulmak için ilk önce böceğin evimize girdiği yerleri tespit etmeliyiz.
  • Daha sonra böceğin türü ve yoğunluğu, boyutları, renkleri hakkında bilgi sahibi olmalıyız. Eğer bu konuda bilgi sahibi olamıyorsak mutlaka ilaçlama firmalarının müşteri temsilcileri ile görüşmeliyiz.
  • Evimizde özellikle dip ve köşeleri kapsayacak şekilde temizlik yapmalıyız.
  • Evcil hayvanlarımızın aşılarını ve bakımlarını kontrol ettirmeliyiz.
  • Bahçe, apartman bodrum katları, apartman merdiven boşluklarını haşere faaliyetlerinden kurtarmalıyız.
  • Evimizde artık yiyecek, çöp, bozulmuş yiyecek, kirli çamaşır gibi şeylerden arındırmalıyız.
  • Mutlaka alanında yetkin hizmetler sunan bir ilaçlama şirketi ile anlaşmalısınız.

Evdeki böceklerden kurtulmak için 20 yılı aklın süredir faaliyet gösteren firmamızı 7/24 arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Firmamız sizlere hizmet etmek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları hesaplaması yapılırken 3 ana faktör maliyetin oluşmasında belirleyici olur. Hemen herkesin evinde şikayetçi olduğu böcekler farklı farklıdır. Özellikle balık böcekleri, hamam ve kalorifer böcekleri, tahtakurusu, karınca, kertenkele, kırkayak, sümüklü böcek, tırtıl, danaburnu, kulağakaçan böceği, tespih böceği, halı böcekleri, akar, uyuz haşeresi, mite, tatarcık, sinek, kelebek, fare türleri gibi. Şekil olarak birbirine benzeyen ancak farklı özelliklere sahip evdeki böceklerden kurtulmak için firmamızda uygulanan ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı unsurlar önem teşkil eder. Örneğin;

  • Zehirli ya da zehirsiz haşerenin türü bu noktada en önemli ayrıntıdır.
  • Bunun yanında haşerenin kendine yuva yaptığı yerin yüzölçümü de önemlidir.
  • Son olarak yukarıda saydığımız kıstaslara göre belirlenen böcek ilacı miktarı

Ataşehir’de siz değerli halkımızı ister evde ya da herhangi bir mekanda rahatsız eden tüm böcek türlerinden en yetkin şekilde arındıran Böcek İlaçlama Ataşehir firmamız, güvenebileceğiniz en iyi kalitede hizmeti sunan bir ilaçlama servisidir. Garantili işlemlerimize sahip olmak çağrı merkezlerimizi her zaman arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evcil Hayvanlar Böcek İlaçlamasından Etkilenir Mi ? başlıklı makalemizde böcek ilaçlama firması, Evcil Hayvanlar Böcek İlaçlamasından Etkilenir Mi ve evcil hayvanlara ilaçlama zarar verir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Written by