evcil-hayvanlar-ilaclamadan-etkilenir-mi2

Evcil hayvanlar böcek ilaçlamasından etkilenir mi? Sorusu ile beraber evini ilaçlatmak isteyen pek çok kişi ilk önce iyi bir böcek ilaçlama firması araştırmakta, daha sonra ise bu firmanın uygulayacağı ilaçlama işlemlerinin kendilerine ve evde yaşayan evcil hayvanlara zarar verip vermeyeceğini merak etmektedir. Peki, gerçekten evcil hayvanlar böcek ilaçlamasından etkilenir mi? Bu sorunun yanıtına firma bazında cevap vermek daha doğru olacaktır.

  • Kurumsal olmayan ilaçlama firmasının yapacağı uygulama sonucu evde yaşayan her birey, evcil hayvanlar ilaçlama işlemlerinden olumsuz bir şekilde etkilenir. Çünkü bu tip firmalar, kalitesiz ilaçlarla, dozunu ayarlayamadıkları yöntemlerle sizlere hizmet sunmaktadır.
  • Ayrıca sizler ve evcil hayvanlarınız bu uygulamadan etkilendikleri gibi, böcek şikayetiniz ne yazık ki geçmeyecektir. Çünkü bu tip kimyasallar onların evinizde daha çok tutunmasına, bağışıklık kazanmasına neden olurlar.

Kullanılan kalitesiz böcek ilaçları ile evinizde bulunan evcil hayvanlar etkilendiği gibi sizin de ödemiş olduğunu meblağ koca bir hüsrana döner. Bu durumla karşılaşmamak adına profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmanızda fayda vardır.

Neden Profesyonel Firma?

Neden profesyonel firma? Sorusunun yanıtını kısaca yukarıda vermiştik. Fakat konuyu detaylandırmak gerekirse;

  • Kurumsal olan ilaçlama firmasının yapacağı uygulama sonucunda ise evinizdeki haşereler en sağlıklı şekilde yok olabildiği gibi sizler ve beslediğiniz evcil hayvanlar asla bu durumdan etkilenmemektedir.
  • Evcil hayvanlarınız, hatta evinizdeki bitkiler için de oldukça olumlu olan, onları rahatsız eden haşerelerden kurtaran ilaçlama uygulamaları ile çok daha huzurlu bir ortamda yaşayabilirsiniz.
  • Tüketicilerin tümü hizmet sırasında profesyonel ve kaliteli firmalar ile çalışmayı haklı olarak talep edeceklerdir.

Zaten böcek ilaçlama uygulamasının yapılma nedeni sizi ve evcil hayvanlarınızı rahatsız eden haşere şikâyetlerinden kurtulmaktır.

Ataşehir Böcek İlaçlama Servisi

Ataşehir’de açık ve kapalı her mekanda sizleri böceklerden ve böceklerin zararlarından kurtaran İlaçlama Ataşehir firmamız, en güvenilir ve sağlıklı, Bakanlık tarafından onaylı ilaçlarla sizlere hizmet vermektedir. İlaçlama personellerimizin hepsi alanında oldukça deneyimli ve yetkindir. Sevdikleriniz ve evinizde bulunan evcil hayvanlarınız, bitkileriniz asla ilaçlama uygulamalarımızdan olumsuz yönde etkilenmez.

Bizlere ulaşmak için çağrı merkezlerimizi haftanın her gününde her saatinde arayabilirsiniz.

Written by