ev-ilaclama

Ev ilaçlama işlemleri ile şirketimiz, sizlere sağlıksız alanlar yaratan böcekleri kontrol altına almaktadır. Haşere ile mücadele eden servislerimiz, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir.

Şirketimiz, insan sağlığına zarar veren canlıları tümünü garantili yöntemlerle kontrol altına almaktadır. Haşere ve fare kontrol yöntemlerinde, Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları kullanılmaktadır. Ev ilaçlama uygulamalarında sayısız işe imza atan firmamız İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Karşılaştığınız haşerenin türü ne olursa olsun gündüz veya bizleri arayabilir, destek isteyebilirsiniz.

Haşerelerin ve Farelerin Sağlığa Zararları

Böcekler ve kemirgenler, nemli alanlarda yaşayan, yaşadıkları alanlarda bakteri toplayan, topladıkları bakterileri sırtlarında taşıyan ve yaşam sürdüğümüz alanlara sokan zararlı canlılardır.

 • Taşıdıkları bakteriler, kısa sürede vücudumuza geçiş sağlamaktadır. Salgın hastalıkların yayılmasını da, böcekler sağlarlar.
 • Özellikle, evlerinde hayvan besleyen insanların hastalanması daha kolaydır. Zira zararlı canlılar, hayvanlardan hayvanlara, insanlardan insanlara hastalık bulaştırdığı gibi hayvanlardan insanlara da hastalık bulaştırmaktadır.
 • Bu hastalıklardan korunmak için yapılması gereken işlem, evde kapsamlı olarak böcek ilaçlama hizmeti almaktır.

Fare ve haşerelerin hayatınızı kabusa çevirmesini istemiyor ve huzurlu yaşantınızın bozulmasına müsaade etmek istemiyorsanız Ataşehir Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, böcek ilaçlama randevusu talep edebilirsiniz.

Haşerelerden ve Farelerden Bulaşan Hastalıklar

Haşerelerden farelerden bulaşan hastalıklar hasar verme durumuna göre değişkenlik gösterir. Zehirli türleri ile ölümcül vakalara da neden olan haşere ve kemirgenlerin bulaştırdığı hastalıklar;

 • Verem
 • Tifo
 • Mantar hastalıkları
 • Dizanteri
 • Kırım Kanamalı Kongo hastalığı
 • Tifüs
 • Lyme hastalığı
 • Veba’dır.

Hastalık Bulaştıran Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, sinek, sivrisinek, tahtakurdu, tatarcık, yılan, kırkayak, lağım faresi, kulağakaçan böceği, fındık faresi, Alman hamam böceği, gümüş böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, kertenkele, bit, kakalak, örümcek, çıyan, kör fare, karınca, mite, yaban arısı, teşbih böceği, akrep, hamam böceği, salyangoz, kene, pire, uyuz böceği, ev faresi, eşek arısı, çatı faresi, mayt, halı böceği, güve, tahtakurusu, çekirge, karafatma, akar, pamuk faresi.

Ev ilaçlama işlemleri, diğer alanlarda uygulanan işlemlerden daha önemlidir. Zira kişisel alanlarımızda bulunan zararlı canlılar, sağlığımıza daha kolay etkileyebilirler. Besinlerimizin üzerinde geçen böcekler, hastalanmamıza neden olabilirler.

Kapsamlı olarak ev ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, yaşam alanlarınızı bakterilerden arındırmaktadır. Konut, apartman ve bina ilaçlama hizmeti de veren şirketimiz, Ataşehir semtlerinin tümünde ilaçlama yapmaktadır.

Tüm semtlerde hizmetlerimiz, uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Müşteri temsilcilerimizden randevu alarak, fırsatlarımızdan ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Written by