atasehir-esatpasa-bocek-ilaclama

Haşere ilaçlama alanında faaliyet gösteren firmalar arasında, en prestijli ve en kaliteli ilaçlama firması olarak adını duyuran Esatpaşa böcek ilaçlama servisi; 20 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Firmamız; ilaçlama hizmeti sağladığı alanlarda en iyi ilaçlama firması olarak anılmaktadır. Gerçekleştirdiği çalışmaları %100 başarıyla sonuçlandırarak müşteri memnuniyetini maksimumda tutmaktadır. Halkın sağlığını düşünen ve haşerelerin insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerinin bilincinde olan firmamız; haşere ilaçlama hizmetinden tüm vatandaşların yararlanabilmesi için, en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Kullanılan ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri; Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır ve insan sağlığına zararı olmadığı kesinleşmiştir. Uygulanan yöntemler haşereler üzerinde %100 etkiye sahip olup haşere dışında hiçbir canlıya zararı yoktur. Haşere ilaçlama uygulamalarına başlamadan önce ilaçlama ekiplerimiz alanda bir analiz yapar. Bazı tespitlerde bulunduktan sonra uygun ilaçlama yöntemi ve haşere ilacı belirlenir. Esatpaşa böcek ilaçlama ekiplerimiz, ev sahiplerine işlem öncesinde ve sonrasında uygulanması gereken talimatları vererek işlemlere başlar. İşlem esnasında dikkat edilmesi gerekenler özetle şu şekildedir;

  • İlaçlama uygulamasından önce, ilaçlanacak alandaki mutfak eşyaları ve yiyecekler poşetlenerek ortadan kaldırılmalıdır.esatpasa-bocek-ilaclama
  • Çocuk ve evcil hayvanların eşyaları ve oyuncakları kapalı alanda tutulmalıdır.
  • Kullanılan ilaçlar insan sağlığı için sakıncalı değildir ancak; tedbir amaçlı işlem sırasında alanda durulmaması daha doğru olacaktır. Alanda olan kişilerinse gereken tedbirleri alması gerekmektedir.
  • İlaçlama sonrasında 2 saat kadar alanın kapalı tutulması gerekmektedir. Bu sürenin sonundaysa bir süre evin havalandırılması son derece önemlidir. Bu süre zarfında ev sahipleri dışarıda olmalıdır.
  • İlaçlama uygulamasından sonra haşerelerin eve giriş çıkış alanlarında iyileştirme yoluna gidilmelidir. Duvar ve pencere kenarlarındaki çatlaklar ve aralıklar, gider boruları, yuva yapabilecekleri izbe alanlar onarılmalıdır.
  • Evin dışında haşere oluşumuna zemin hazırlayan alan varsa, buralar da düzenlenmelidir.

En Sık Tercih Edilen İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama: En çok haşere türünü kapsayan ilaçlama uygulamasıdır. Sıvı haldeki ilaç, zemine ve haşerelerin yuva yaptığı izbe alanlara uygulanır. Kısa sürede etki gösterir. İlaçlamanın ardından bir süre sulu temizlik yapılmaması gerekmektedir. Kokulu ve kokusuz olarak iki şekilde uygulanır. Uygulama şekli çeşitli analizler sonucu belirlenmektedir.
  • Jel İlaçlama: Hamam böceği ve kalorifer böceği için kısa sürede öldürücü etkiye sahiptir. 3 aya kadar etkisi sürer. İşlemden sonra sulu temizlik yapılabilir ancak ilaca temas etmemesi gerekir.

Esatpaşa Ataşehir böcek ilaçlama servisinin ilaçlama hizmetleri ve ilaçlama fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz.

Written by