atasehir-cekmekoy-mahallesi-bocek-ilaclama

Ataşehir Çekmeköy Mahallesi böcek ilaçlama haşerelerin yoğunlukta olduğu mekanlarda uygulamış olduğu operasyonlar sayesinde binlerce vatandaşın rahat bir nefes almasını sağlamıştır. Haşere kontrol, hızlı üreyen ve yaşam alanlarınızı kısa sürede istila eden zararlı canlıları kontrol altına almak için gerçekleştirilen bir işlemdir. Çekmeköy böcek ilaçlama servislerimiz, bu işlemi ilçenin bütün semtlerinde başarı ile gerçekleştirmektedir. Ataşehir’de hizmet veren şirketimizin, İstanbul’un bütün semtlerine hizmetleri bulunmaktadır. Hizmetlerimiz, Sağlık Bakanlığı izinli böcek ilaçları kullanılarak yapılır. Böcek ilaçlama operasyonları gerçekleştirerek haşere kontrolünü sağlamak istiyorsanız firmamız sizlerin en doğru adresi olacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Semtler

Hizmet verdiğimiz semtler sadece Çekmeköy ilçesi ile sınırlı değildir. Kurulduğu ilk günlerde faaliyetlerine bölgesel olarak başlayan firmamız elde ettiği başarılar sayesinde bugün İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinin genelinde hizmet veren bir kurum haline geldi. Böcek ilaçlama operasyonu denilince ilk akla gelen isim olma özelliği taşıyan firmamızın Çekmeköy ilçesinde hizmet verdiği semtler;

 • Alemdağ
 • Ömerli
 • Taşdelen

Olarak sıralanabilir. Karşılaşmış olduğunuz haşerenin türü ve bulunduğu yer fark etmeksizin 7 gün 24 saat kurumsal hizmet sunan firmamız yetkilileri bir telefon uzağınızda beklemektedir. Bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Politikamız

Çekmeköy Ataşehir böcek ilaçlama firmaları içerisinde, daima en iyi hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Firmamız, alanında uzman bir kadroya sahiptir. Gerekli tüm eğitimlerden geçen kadromuz, yaşam alanlarınızda işlemlerini titizlikle gerçekleştirmektedir. Haşerelerin yaşam alanlarınıza geçiş sağladığı noktaları tespit ettikten sonra, doğru ilaç ve teknikle işlem yapmaktadır. Böceklerin türüne, yoğunluğuna göre tekniklerini belirlemektedir. Sıvı, kokusuz, katı, jel, kokulu ilaçlarla haşere ile mücadele etmektedir. Fare ilaçlama hizmeti de veren şirketimiz, fare istasyonları ile yaşam alanlarınızı kemirgenlerden arındırmaktadır. Çekmeköy böcek ilaçlama servislerimiz, kalıcı sonuçlar sağlayan hizmetlerinin tümünü uygun ücretler karşılığında gerçekleştirmektedir.

Kaliteli Firmalarda Olması Gereken Özellikler

Kaliteli firmalarda olması gereken özellikler alacağınız hizmette oldukça etkili olacaktır. Böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmak isteyen kişilerin özellikle dikkat etmesi gereken kriterleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Kaliteli ilaçlarla işlem yapmalıdır.
 • Ziraat mühendislerinin kontrolünden geçen ilaçları, işlemlerinde kullanmalıdır.
 • Personellerini özel eğitimlerden geçirmelidir.
 • Teknolojinin gelişmelerini, hizmetlerine yansıtmalıdır.
 • En iyi ekipmanlarla hizmet vermelidir.
 • Ekonomik olmalıdır.
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmalıdır.
 • Güler yüzlü personellerle hizmet vermelidir.
 • Çözüm odaklı olmalıdır.

Çekmeköy Böcek İlaçlama servisimiz uzman ekibi ve kesintisiz hizmet anlayışı ile her daim yanınızdadır.

Written by