pire-ilaclama-

Birçok insan evlerini, iş yerlerini veya bahçelerini haşerelerden arındırmak adına çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Bu yöntemlerden çoğu da kesin sonuç getirmemekle birlikte zarar sokan yöntemlerdir. Çünkü etkisi kısa süreli olan geçici çözümler insanların ekonomik yönden kayba uğratmakta buna rağmen haşere sorununa yine de kalıcı bir çözüm getirmemektedir.

Piyasada kısa süre için böcekleri bulunduğu alanlardan uzaklaştıran veya öldüren sayıda böcek ilacı ve böcek savar aletleri bulunmaktadır. Ancak bu ürünlerin insan sağlığı için zararlı çok yüksektir. Özellikle küçük yaşta çocukların erişebileceği yerlerde bulunan bu ürünler dikkat edilmesi yaşanması hiç te arzu edilmeyen sonuçlara neden olabilecektir. Ayrıca bilinçsizce acemi eller tarafından kullanılması bu ürünleri daha da tehlikeli hale getirmektedir.

Böcek savıcı aletler ve böcek ilaçları haşerelere kısa süreliğine etki etmektedir. Bu ürünler haşereleri gördüğünüzde müdahale edebileceğiniz etki alanı kısıtlı ürünlerdir. Siz böcekleri görmeden piyasada satılan ilaçların hiçbir işlevi olmayacaktır. Aynı şekilde böcek savar aletleri de koyuldukları yerlerden bu zararlı canlıları uzak tutmaktadır.

Dolayısıyla evin veya iş yerinin başka bir köşesinde yuvalanmış olan haşerelere hiçbir etkisi olmayacaktır. Dikkat edilirse bu yöntemlerin hiçbiri kesin ve kökten bir çözüm sunmamaktadır.

İnsanların yaşam alanlarını istila eden böcekler dışarıdan gelmektedir. Önce varsa bahçenize daha sonra apartmanınıza ve son olarak evimizin içine kadar giren bu canlıları böcek ilacı veya böcek savar gibi etkisiz ve basit yöntemler ile yok etmek imkansızdır.

Bu nedenle sektörde yetkinliği kanıtlanmış olan deneyimli ve ilaçlama faaliyetleri konusunda Sağlık Bakanlığından onay almış servislere ilaçlı dezenfekte işlemi yaptırdığınızda en kesin çözüm yolunu tercih etmiş olacaksınız. Çünkü etkin ilaçlama faaliyetleri böcekleri yuvalandıkları alanlarda yok etmektedir. Dolayısıyla tekrardan üreme gibi bir olasılık kalmamakta. Sizler de Ataşehir Böcek İlaçlama servisimizin çağrı merkezler ile 7 gün 24 saat irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz. En kaliteli ve etkili ilaçlama hizmetini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Written by