bocek-ilaclama

Böcek ilaçlama yaşam alanı haşereler ile çevrilmiş insanların böcek ilaçlama firmaları tarafından uygulattığı operasyonun genel adıdır. Böceklerden kurtulmak ve yaşam alanlarınızda kalıcı olarak çözümler sağlamak için şirketimizden profesyonel böcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Firmamız etkili ilaçlarla işlem yaparak, bulunduğunuz alanlara kesin çözümler getirmekteyiz.

Profesyonel kadromuz Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilacı ile işlem yapmaktadır. Garantili yöntemleri en iyi cihazlarla uygulayan servislerimiz, böceklerin neden olduğu tüm sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Bağışıklık sisteminizi bozan bakterileri yaşam alanlarınıza sokan haşereler, salgın hastalıkların yayılmasını da sağlarlar. Hijyenik alanlarda, sağlıklı yaşamak için servislerimizden 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Böcekler Nerede Yaşar?

Böcekler nerede yaşar sorusunun tek bir cevabı yoktur. Çünkü haşereler yaşamın olduğu her yerde varlıklarını sürdürebilirler. Sadece kırsal alanlar ile sınırlı görülmemesi gereken böceklerin yaşadıkları yerler metropoller de olmaktadır. Böceklerin nerelerde yaşadığını genel olarak sıralayacak olursak;

  • Bitki örtüsünün bulunduğu alanlarda yaşayabilirler.
  • Tüm açık ve kapalı alanlarda yaşayabilmektedirler.
  • Özellikle insanların bulunduğu alanların tümünde yuva kurabilirler.
  • Böcekler, yaşam alanlarımıza çeşitli yollarla geçiş sağlayabilirler. İnsanların bulunduğu her alanda yaşayabilirler.

İnsanların yediği her şeyi yiyebilirler. İnsanların yiyecek artıkları ile beslenebildikleri için besinlerimiz aracılığı ile bizlere hastalık bulaştırabilirler. Ayrıca insanların eşyalarını da yiyebildikleri için maddi açıdan zarara sebep olabilirler. Bazı haşere türleri, bitkilerle beslenmektedir. Bunlar doğal alanlarda yaşamakta ve bitkilerin genç filizleri ile beslenebilmektedir. Doğaya ve insana zarar veren böcek ile mücadele etmek adına böcek ilaçlama uygulamamızdan faydalanmanızı önemle tavsiye ederiz.

Zararlı Haşere Türleri

Kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahtakurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı, örümcek.

Servislerimiz, zararlı haşere türlerinin tümünü ilaçlamaktadır. Haşere ile mücadelemizde birçok alanda %100 başarılı sonuçlar sağlamaktayız.

Ataşehir ilçesin tüm semtlerine garantili böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz İstanbul’un bütün ilçelerini kapsamaktadır.  Fiyatlarımız da böcek ilaçlama fiyatları oldukça uygundur. Birçok anlamda sizlere zarar veren canlılara karşı önlem almak için güvenilir firmalardan böcek ilaçlama hizmeti almalısınız. Şirketimizden dilediğiniz her an destek sağlayabilirsiniz.

Bu servisler arasında yer alan www.bocekilaclamasi.gen.tr ‘de bu hizmeti vermektedir.

Written by