promini-ulv-cihazi

Böcek ilaçlama teknikleri, böcekle yaşanan problemlerde çözüm teşkil etmekte, insanlara yol göstermektedir. Hepimiz mutlaka evimizde veya diğer yaşam alanlarımızda böcekle ilgili problem yaşamışızdır. Çözümü ise hep sağdan soldan duyduğumuz duyumlarda aramışızdır. Farklı böcek türleri, farklı zamanlarda kendi dönemlerini yaşarlar. Hepsinin kendine göre bir yaşam tarzı, besin ihtiyacı vardır.

İnsan da besinlerini rahatlıkla yazık edebileceği yegâne canlıdır. İnsanın doğal ortamdan kopuşu ve şehir yaşantısına sürükleniş serüveni, diğer canlı türlerini de beraberinde getirmiştir. Böceklerin insanların hayatına girişi, ciddi problemlere sebebiyet verebilir.

Besin odaklı maddi zarar ve sağlık problemlerine neden olabilir. Böcekler hastalık taşıyabilir, insanların maddi dayanak sağladığı üretim araçlarına zarar verebilir, sadece görüntüsüyle bile ayrıca rahatsızlık verebilir. Böcekle mücadele uzman kurum ve kişiler tarafından yapılması gerekir. Bireysel olarak yürütülen çalışmaların başarısızlıkla sonuçlanma ihtimali çok yüksektir.

Böceklerden kurtulmak, kolaymış gibi lanse edilse de, mutlaka ilaçlama firmalarından yardım alınmalıdır. Ataşehir Böcek İlaçlama isimli firmamız, 7 gün 24 saat süresince yardım isteyenlere hizmet vermektedir.

tesbih-bocegi-2

Böcek Nasıl İlaçlanır?

Böcek nasıl ilaçlanır? Konusunda çeşitli farklı tercihler mevcuttur. Her böcek için değişik ilaçlamalar yapılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli etkenlerden biri ilaçların Sağlık Bakanlığı onaylı olup olmamasıdır. Bu onayı olmayan firmalardan kesinlikle ilaçlama hizmeti almayınız. Bahçelievler Böcek İlaçlama Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarıyla sürekli olarak hizmet vermektedir. Örnek olarak ilaçlama konusunda isteğe bağlı olarak, eğer ilaçlama yapılacak alan sürekli kullanılacaksa kokusuz ilaçlama, rahat çalışılabilecekse kokulu ilaçlama yapılabilir.

Kokulu ilaçlama daha kuvvetli ilaçlama yöntemi olmasına karşın, doğal olarak kokusu ilaçlama yapılan ortamdan daha geç çıkar. Bu sebeple normal yaşantıya geçiş biraz daha uzun bir vakitte gerçekleşebilir. Jel ilaçlama yöntemi kullanışlı ve bir o kadar da kolay bir yöntemdir. İstasyon uygulamasında ise fareler hedef alınır. İlaçlama yöntemleri genel olarak 5 kısımda incelenir:

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • İstasyon

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları, çeşitli sebeplerden ötürü farklılık gösterebilir. Bu kıstaslarda ilaçlanacak yerde kullanacak ilacın miktarı, alanın büyüklüğü ve böceklerin sayısına göre fiyat aralığı değişebilir. Ataşehir Böcek İlaçlama, bu alanda 7 gün 24 saat boyunca Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarıyla sizleri beklemektedir. Sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Written by