bocek-ilaclama

Böcek ilaçlama nasıl yapılır? Çağrı merkezlerimize en sık sorulan sorulardan biri, böcek ilaçlama nasıl yapılır sorusudur. Teknolojik gelişmeler her alanda pratik yöntemleri de beraberinde getirdiği gibi, böcek ilaçlama sektöründe de oldukça kolay ve kesin çözümler sunan yöntemlerin kullanılmasına olanak sağlamıştır.

Böcek ilaçlama işlemlerinin nasıl yapılacağı hususu elbette ilk olarak haşere türüne bağlıdır. Daha sonra ise ilaçlama yapılacak mekanın fiziki özellikleri, açık veya kapalı alanda oluşu gibi pek çok nokta ilaçlama yöntemlerinin şeklini de belirler.

Firmamız siz değerli müşterilerimizin de öneri ve taleplerini de göz ardı etmeden, engin tecrübelerimiz ile sizlere en uygun ilaçlama hizmetini sunmaktayız. Haşereler ile mücadele etmek için firmamızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Fare İstasyonları

Fare istasyonları tüm fare türleri için uygulanabilen etkili bir yöntemdir.

  • Özellikle; fındık faresi, lağım faresi, çatı faresi, ev faresi, pamuk faresi gibi pek çok fare türüne karşı kurulabilen bir uygulamadır.

İstasyon adı verilen kutulara zehirli yemler koyularak farenin zehirlenmesi sağlanır. En pratik yöntemdir.

Jel İlaçlama

Bu yöntem kalorifer böcekleri ile hamam böceklerinin yok edilmesinde kullanılır.

  • Oldukça kolay uygulanan ve etkili sonuçlar veren bir yöntemdir.
  • İlaçlama sırasında ve sonrasında evinizi terk etmenize gerek yoktur.

Sürüngen haşerelerde kullanılan jel ilaçlama uygulaması kısa süreli sonuç almada oldukça etkilidir.

Sıvı İlaçlama

Evinizin belirli köşelerine ve duvar diplerine sıvı bir ilacın sıkılarak uygulanması ile yapılan bir ilaçlamadır. Oldukça etkilidir. İlaçlamadan sonra bir süre ıslak temizlik yapmamanız tavsiye edilir.

  • Alanda yoğun olarak bulunan haşerelerde kullanılır.
  • Ayrıca uçan haşerelerde oldukça etkili bir yöntemdir.

Böcek ilaçlama yöntemleri arasında en sık tercih edilen sıvı ilaçlama ile haşereler kısa sürede etkisiz hale gelir.

Kokulu İlaçlama

Adından da anlaşıldığı gibi, ilaçlama uygulaması esnasında kokusu olan ve bu sebeple ilaçlama sürecinde bulunamayacağınız bir yöntemdir. Oldukça etkilidir. Çünkü ilaç, gaz bulutu şeklinde püskürtülerek en minik noktalar kadar girer. Birkaç saatliğine de olsa evinize girmemeniz gerekir. Açık alanlarda da oldukça etkilidir.

Görüldüğü gibi ilaçlama yöntemleri, teknoloji ile birlikte oldukça kolaylaşmıştır. Sizler için en sağlıklı, en garantili sonuçları veren Ataşehir böcek ilaçlama firmamıza dilediğiniz an çağrı merkezlerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Written by