Avcılar böcek ilaçlama

İlaçlama uygulamaları sizi ve sevdiklerinizi kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde belirli bir böcek veya fare türüne karşı koruma altına alma işlemidir. İlaçlama yapılan alanda uzun bir süre herhangi bir haşere çeşidine rastlanılmaz. Avcılar böcek ilaçlama servisi yıllardır insanların sağlığı ve güvenliği için yaşam alanlarına sızan her türlü böcek veya fare çeşidine karşı mücadele vermektedir.

Avcılar böcek ilaçlama hizmeti

Avcılar böcek ilaçlama
Avcılar böcek ilaçlama

Kişisel veya toplumsal alanlar içine girdiğinde kısa süre içinde üreyerek, istila haline dönüşen böcek türleri şunlardır; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, ev ve çatı faresi, tarla faresidir. Bu canlılar ile karşılaştığınızda sağlığınız ve güvenliğiniz için kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Fare ve böceklerden kurtulma yolları, profesyonel ilaçlama firmalarından alınacak olan hizmet ile sağlanır.

Avcılar bölgesinde böcek ve fare çeşidi olarak en çok şikayet aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite ve Yeşilkent mahalleleridir. Bu ve civar mahallelerde hizmetimize durmaksızın devam ediyoruz. Eğer ilaçlama ihtiyacınız var ise bizlere bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Kaliteli işçilik, eksiksiz ve tam ilaçlama ile evinizi, bahçenizi ya da diğer yaşam alanlarınızı böcek ve haşerelerden arındırarak steril bir ortam bırakıyoruz.

İlaçlama firması seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların arasında en önemlisi ilaçlamayı yürütecek olan firmanın tüm ruhsatlara sahip olması gerektiğidir. Avcılar böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Sizde yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türünden şikayetçiyseniz Avcılar böcek ilaçlama servisini arayarak, müşteri hizmetlerinden gerekli tüm bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart olmakla beraber, ekonomik fiyattadır. Hemen arayın, yardımcı olalım.

 

 

Written by