atasehir-ataturk-mahallesi-bocek-ilaclama

Yeryüzünde bulunan hayvan türlerinin yaklaşık olarak dörtte üçünü böcekler teşkil eder. Çeşitli böcek türlerinin besin kaynaklarına, insan hayatına, çevreye yararları olduğu gibi bir o kadar da zararları mevcuttur. İnsanlar şehir hayatında veya kırsal alanlarda farklı canlılarla yaşamak zorundadır. Haşereler ise yaşam alanlarımıza verdikleri zarardan ötürü istenilmeyen canlılar sınıfındadır.

Özel alanlarımıza sızan böcekler özellikle mutfak ve banyo gibi ıslak alanları tercih eder. Bu sebeple buraları her zaman temiz ve kuru tutmaya özen göstermeliyiz. Aynı zamanda mutfak dolapları, kapı kenarları, halı altları, cam ve pencere kenarları gibi yerlerde temizliğe dikkat edilmelidir. Haşere problemi kişileri psikolojik olarak zor duruma sokabilen bir sorundur. Gerek böcek istilalarının basit yöntemlerle engellenememesi gerekse özel alanlarımızda misafir ettiğimiz kişilerin böceklerle karşılaşması oldukça rahatsız edicidir.

Herhangi bir işletme özellikle restoran sahibiyseniz gelen müşterilerin mekan içerisinde böceklerle karşılaşması son derece kötü bir intiba bırakıp o mekanın bir daha tercih edilmemesine neden olacaktır.

Böcek istilaları halinde kişi veya kurum kuruluşlar mutlaka böcek ilaçlama yardımı almalıdır. Kişiler uygulayabilecekleri amatörce yöntemlerle böcekleri yok etmeyi başaramazlar.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmamız ve ilaçlarla yıllardır İstanbul genelinde verdiğimiz ilaçlama hizmeti Ataşehir’in tüm mahallelerinde de faaliyetini sürdürmektedir. Ataşehir Atatürk mahallesi böcek ilaçlama hizmetimiz kesintisiz olarak haftanın her günü ve saatinde kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır. En hızlı, güvenilir ve etkili hizmeti sunan firmamızı dilediğiniz zaman bilgi almak için arayabilirsiniz.

Written by