fare-ilaclama

Eve giren haşereler arasında en saldırgan eğilimde olan tür faredir. Eve giren fare türleri arasında çate faresi, lağım faresi, fındık faresi gibi türler örnek gösterilebilir. Bu haşere türü, pis yerlerde dolaşması sebebiyle hastalık bulaştırma riski taşır. İnsanların yaşam alanlarına dahil olduğu an itibariyle tehlike çanları çalmış demektir. Evinizin yakınında fare gördüyseniz mutlaka önlem almaya başlamalısınız. Fareyle mücadele konusunda geç kalındığı takdirde çok kısa süre içinde yaşam alanlarınız istila edilecektir. Hızlı çoğalan ve yaşamaya elverişli ortamları çabuk benimseyen fareler kalabalıklaştığında evinizin kontrolünü geri almakta zorluk çekebilirsiniz. Ataşehir fare ilaçlama firması olarak; fare istilası durumunda olduğu gibi, henüz fareler tarafından keşfedilmemiş alanlarda da önlem amaçlı ilaçlama yapmaktayız.

Ataşehir Fare İlaçlama

Yıllardır sektörde ilk sıradaki yerini koruyan, uzman kadrosuyla her geçen gün daha da gelişen Ataşehir fare ilaçlama firmamız; İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet vermektedir. En ekonomik fiyatlarla ve kesin sonuç garantisiyle hareket eden ilaçlama ekibimiz, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarla insan sağlığını ön planda tutarak hareket etmektedir.

Fare İlaçlama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

İlaçlama seçeneklerimiz arasından sizin için uygun olanı uzman ekibimiz  belirleyecek ve bu doğrultuda hareket edecektir. İlaçlama seçeneğini belirleyen kriterler arasında haşere türü, yayılma yoğunluğu, farenin ebatı, cinsi gibi pek çok değişken mevcuttur. Fare kapanı ya da ilaçlama teknikleriyle kısa sürede kesin çözümü garanti etmekteyiz.

İşlem Öncesinde Bilmem Gerekenler Neler?

İşlemden önce çocukların eşyaları başta olmak üzere günlük kullanılan eşyalar ortamdan uzaklaştırılmalı ya da ilaçtan etkilenmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Evde evcil hayvan varsa, mama ve su kabı da korunmalıdır. Çocuklar ve bağışıklık sistemi düşük olan hastalar kesinlikle ilaçlama yapılacak alanda bulunmamalıdır. Ataşehir fare ilaçlama ekibinin çalışması esnasında ortamda bulunan kişilerin gerekli korunma yöntemlerini uygulaması gerekmektedir. İşlemden sonraki 3-4 saat camlar kapalı bir şekilde kalmalı ve bu süreçte evinize kesinlikle girmemelisiniz. Bu sürenin sonunda evinize dönüp birkaç saat evi havalandırdıktan sonra günlük yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Sorularınız için 7/24 çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Written by