atasehir-bocek-ilaclama

Ataşehir ilçesi, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ilçelerden biridir. Ataşehir ilçesinde çok sayıda park yer almaktadır. Ataşehir bölgesinde çok sayıda çocuk oyun alanları, koşu parkuru, yürüyüş yolları, gölet, futbol sahası ve çardak yer almaktadır. Bu alanlarda yeşil alanların fazla oluşu ve toplu yaşam alanları arasında yer alması beraberinde haşere sorununu getirmektedir.

Ataşehir böcek ilaçlama şirketi olarak yaşam alanlarınızı haşere ve fare türlerinden gelebilecek tüm zararlara karşı korumaktayız. Haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama yapılmadığı zaman bu zararlı canlılar insanlar üzerinde tehlike barındırmaktadır. Ataşehir bölgesinde böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz semtler;
•    Ferhatpaşa
•    İçerenköy
•    Kayışdağı
•    Küçükbakkalköy
•    Namık kemal
•    Örnek
•    Yeniçamlıca
•    Yenisahra
ATAŞEHİR BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ
Ataşehir belediye böcek ilaçlama servisi, belediye bölgesi içinde doğan tüm haşere ve fare problemlerine karşı ilaçlama hizmeti sunmaktadır.
Ataşehir belediye böcek ilaçlama servisi yaşam alanlarınızda oluşabilecek tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Yaşam sürdüğünüz alanlarda karşınıza çıkan haşereleri en kısa sürede etkisiz hale getirmek için ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Profesyonel destek alarak böcek ve farelerden kurtulmak için Ataşehir belediye servisimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLI BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ
İstanbul Ataşehir böcek ilaçlama olarak profesyonel kadromuzla haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Haşere ve fare problemlerinin yaşandığı alanlarda gerçekleştirmiş olduğumuz ilaçlama uygulamalarında kullanmış olduğumuz ilaçların tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Şirketimizde insan sağlığına zarar verecek hiçbir sahte böcek ilacı ve kalitesiz teçhizat kullanımına izin verilmemektedir. Modern böcek ilaçlama yöntemlerinin yanı sıra işini severek yapan kaliteli bir ekibe sahip olan firmamıza 7/24 ve yılın 365 günü ulaşabilirsiniz.

ATAŞEHİR FARE İLAÇLAMA
Ataşehir fare ilaçlama servisi, Ataşehir bölgesinde fare problemi yaşayan tüm mekanlara hizmet vermektedir. Günümüzde yer alan korsan ilaçlama firmaları, Sağlık Bakanlığı tarafından onayı ve çalışma ruhsatı bulunmadan uygulama yapmaktadır. Bu kişiler merdiven altı ilaçlar olarak tabir edilen kalitesiz toz ilaçlarla uygulama yapmaktadır. Bu ilaçlar fareleri etkisiz hale getirmez. Korsan firmalar tarafından fareler üzerinde kullanılan zirai tarım ilaçları insan sağlığını ve hayatını tehlike altına almaktadır. Firmamızda fare istasyonları düzenekleri başarılı bir şekilde uygulanarak kemirgen yapıya sahip olan fareler etkisiz hale getirilir. Doğada binlerce türü bulunan farelerin etkisiz hale getirilmesi fare istasyonları ile kansız ve modern bir şekilde olur. İstasyonun içinde can veren farenin parçalanmış ve dolayısı ile kanlı görüntülerini görmeyen vatandaşlarımız bu sorundan oldukça kolay bir şekilde kurtulacaktır.

ATAŞEHİR HAŞERE İLAÇLAMA
İstanbul Ataşehir böcek ilaçlama olarak tüm haşere türleri üzerinde çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Ataşehir bölgesinde en çok karşılaştığımız haşere türleri arasında, hamam böceği, kalorifer böceği, pire ve kene yer almaktadır. Özellikle hamam böcekleri yaz aylarının gelmesiyle beraber üreme dönemine girmektedir. Özellikleri ile insanları hayretlere düşüren hamam böceği ile mücadele etmek çok meşakkatli bir iştir. Zira başı kesik halde yaşamayı başaran bu canlıyı sert cisimler ile vurarak öldürmek neredeyse imkansızdır. Çünkü sırtında yer alan kalın tabaka sayesinde bu darbelerden kurtulacak ve yaşamayı başaracaktır.

ATAŞEHİR PİRE İLAÇLAMA
Ataşehir böcek ilaçlama firması olarak hizmetlerimiz arasında yer alan önemli görevlerden biri de pire ilaçlama uygulamasıdır. Pirelere karşı yanlış uygulanan ilaçlama yöntemleri pirelerin üremesi için zaman kazanmalarına sebebiyet verecektir. Hizmet alacağınız firma hakkında ön araştırma yapmak ve firmanın sahip olduğu özelliklere bakmanız önem taşımaktadır.

Ataşehir pire ilaçlama servisi, Sağlık Bakanlığı tarafından gereken tüm onaylı belgelere sahiptir. Müşteri temsilcilerimiz günün 24 saati hizmet vermektedir. Merak ettiğiniz sorulara Müşteri Temsilcilerimize ulaşarak cevap bulmanız mümkündür.

Ataşehir böcek ilaçlama firması sektörde yer alan firmalar arasında daima ekonomik, garantili ve kalite hizmet sunmaktadır. İlaçlama fiyatları yaşam alanlarınızda yer edinen haşerelerin yoğunluğuna ve ilaçlama yaptıracağınız alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Written by