ataşehir fare ilaçlama

Ataşehir Böcek ilaçlama Fiyatları, Anadolu Yakası’nda bulunan ve son yıllarda kentsel dönüşüm etkisiyle tamamen değişen Ataşehir’de özellikle yaz aylarında bir takım böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Bunun nedeni küresel ısınma, kentsel dönüşüm ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlıktır.

Hayatımızı olumsuz etkileyen böcekler ve haşereler

Bölgede ortaya çıkan böcek ve haşereler pire, hamam böceği, kene, kulağakaçan, tahta kurdu, tahta kurusu, karınca, örümcek, pire, fare, gümüş böceği, tespih böceği, çekirge, akrep, salyangoz…vb

Ataşehir Böcek ilaçlama Fiyatları
Ataşehir Böcek ilaçlama Fiyatları

Böcek ve haşerelere karşı önlem almadığınız zaman hem çabuk çoğaldıkları için müdahale etmek zor olur hem de ciddi bir takım hastalıklara yakalanma ihtimaliniz yüksek olur.

Piyasada çok sayıda ve değişik markalarla böcek ilaçları satılmaktadır ancak bu ilaçlar tamamen böcekleri yok edemezler. Bu nedenle kesin çözüm için mutlaka profesyonel, uzman ekibe sahip ve yasal hükümlere uyan bir ilaçlama firmasına danışmanız sağlıklı olacaktır.

Piyasada çok sayıda amatör ruhla çalışan, garanti sonuç vermeyen ve yasal mevzuata uymayan firmalar bulunmaktadır. Danışacağınız firmanın gerekli ruhsatlara ve belgelere sahip olup olmadığını tespit ediniz.

Şayet erken önlem almadığınızda başınıza gelebilecek muhtemel hastalıklar; böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, lenf ödemleri, kas ve kemik hastalıkları, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, astım, verem, AIDS, fil hastalığı, ödem hastalıkları, sarı humma, dang humması, kanser, dizanteri, hepatit…

Ataşehir Böcek ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere Ataşehir’in tüm mahallerinde, caddelerinde ve sokaklarında hizmet sunmaktadır. Ekibimiz ilaçlama öncesi hedef alınacak olan böceğin türünü teşhis eder ve ona göre ilaçlama tekniği uygular. Kullandığımız ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır.

Ataşehir Böcek ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre farklılık göstermektedir.

 

Written by