agac-kurdu

Ağaç kurdu halk arasında mobilya yiyen böcek olarak adlandırılan bu haşere sağlık sorunlarının yanında ekonomik kayba da neden olur. Eşyalarınızı kemirerek yaşamını sürdüren bu haşereler yok edilmediğinde belirli bir tahribasyona neden olabilir ve sizlerin ekonomik sorunlar yaşamasına sebebiyet verebilir. Ataşehir böcek ilaçlama firmamıza birçok soru yönelten siz değerli danışanlarımızın en sık bilgi almak istediği haşerelerden biri de ağaç kurdu yani mobilya yiyen böcektir.

Ağaç kurdu haşeresine kendi çabalarınızla müdahale etmeniz imkansızdır. Çünkü onları bulmanız ve görmeniz oldukça zordur. Ağaç kurdunu yok etmek için profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeniz şarttır. Zira onları görmeniz ve mücadele ile yok etmeniz neredeyse imkansızdır.

Ağaç Kurdu Olduğunu Nasıl Anlayabiliriz?

Ağaç kurdu olduğunu nasıl anlayabiliriz? Aslında ağaç kurdunu bulamasanız ve göremeseniz bile onları bazı özelliklerden dolayı evinizde olup olmadıklarını anlayabilirsiniz:

  • Koltuklarınızın, masalarınızın altında ya kümeler halinde ya da toz halinde sıklıkla tahta döküntüleri vardır.
  • Evinizde tahtadan yapılmış pek çok eşyanın üzerinde minik delikler vardır.
  • Dolabınızdaki giysilerden bazılarında özellikle eski kumaşlarda delikler oluşmuştur.
  • Ve evimizde var olduklarının en önemli belirtisi, çıkardıkları seslerdir. Genellikle geceleri tahtaları kemirdikleri için ev halkı tarafından duyulabilecek derecede ses, gıcırtı çıkarırlar.

Belirtileri ile varlığını anladığınız ağaç kurdu ile mücadele etmenin tek yolunun ağaç kurdu ilaçlama olduğunu unutmayın. Fakat bu ilaçlama işleminin sizlerin değil profesyonel ekiplerin işi olduğunun bilincinde olarak…

Ağaç Kurdu İle Mücadele

Ağaç kurdu(mobilya yiyen böcek) ile mücadele etmeniz tek başınıza imkansızdır. Ya evinizde ağaç kurdu olan mobilyaları atmalısınız ya da tek tek yerlerini tespit edip, onlara ulaşmak için fazlasıyla çaba harcamalısınız. Fakat iyi bir ilaçlama firması ile anlaşarak evinizi ilaçlatmanız sizin verebileceğiniz en iyi mücadele olacaktır.

Ataşehir Böcek İlaçlama olarak sizlerin her zaman yanınızda olan firmamız, ağaç kurdu ile mücadele de en kesin sonuçları sizler için sağlamaktadır.

Çağrı merkezlerimize ilaçlama hakkında tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Dilerseniz iletişim bölümümüzde bulunan böcek ilaçlama talep formumuzu doldurarak bizim size ulaşabilmemizi sağlayabilirsiniz.

Written by