hamam-bocegi-ilaclama

Hamam böceği ilaçlama ev, işyeri ve dışarıda en sık karşılaştığımız haşere grubudur. Ağır hareket eden ve dolaştığı yerlere dışkılarını bırakan hamam böceği ile mücadele etmek oldukça meşakkatli bir iştir. Nemli ve rutubetli alanlarda yuvasını kuran hamam böceği ilaçlama yapılmadan yaşam alanlarından uzaklaştırılamaz. Pis alanlardan taşıdıkları mikroplar ile insanların hastalanmasını sağlayan bu böcekler üzerinde gerçekleştirdiğimiz, profesyonel yaklaşımlar ile kalıcı sonuçlar sağlamaktayız. Firmamız iletişim numaraları günün her saati vatandaşlarımızın hizmetindedir.

Kalıcı ve Kaliteli İşlemlerimiz

Ataşehir hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında, şüphesiz ki en iyi şirketiz. Firmamız;

 • Uzun yılardır hizmet vermektedir. Sektördeki en deneyimli ve en tecrübeli firma olarak, kaliteli hizmet vermekteyiz.
 • Uzman personellerimiz eşliğinde, kaliteli ilaçlarımızla böcek ilaçlama yapılan alanlarda kalıcı sonuçlar sağlamaktayız.
 • Ataşehir’de birçok haşere türü üzerinde kontrol sağlayan firmamız, hamam böceği ile mücadele ederken de Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları kullanmaktadır.
 • Profesyonel kadromuz ile ilçe genelinde hizmet vermekteyiz. Kadromuz alanında uzman ve bu konuda eğitim almış kişilerdir. Hamam böceğini nasıl kontrol alması gerektiğini bilirler.

İşlerini titizlikle yapan personellerimiz, şikâyet alınan alanda detaylı olarak keşif yapmaktadır. Haşerelerin yuvalarını ve yoğunluğunu teşhis ettikten sonra, sizlere en uygun olan ilacı uygularlar. Ataşehir böcek ilaçlama hizmetini en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Hamam böceği ilaçlaması nasıl yapılır? Hamam böceği ilaçlaması farklı teknik ve yöntemlerle yapılabilir. Alanı teşhis eden personellerimiz, duruma göre kokulu, kokusuz ilaçları uygulamaktadır. Kokulu ilaçlar, böceklerin çok fazla olduğu alanlarda en etkili ilaçtır. Kokusuz ilaçlarımızda etkilidir. Müşterilerimizin talepleri bu yöndedir.

Etkili hamam böceği ilacı, jel olanıdır. Jel ilaçlar, yuvalardaki haşereler üzerinde de kontrol sağlamaktadır. Bu sayede böceklerin öldükten sonra da bakteri bulaştırmasına engel olunmuş olunur.

Doğru ilaç, doğru kişiler tarafından kullanıldığı sürece böcekler zararsız hale getirilebilir.

Hamam Böceğinin Zararları

Evlerinizde, işyerlerinizde böceklerin varlığı psikolojik yönden kötü etkilenmemize neden olmaktadır. Ancak asıl sorun, bu böceklerin yaşam sürdüğümüz alanlara soktukları bakterilerdir. Bakteriler ve virüsler hastalanmamıza neden olurlar. Pis alanlardan taşıdıkları mikroorganizmalar, bulaşıcı hastalıkların yayılmasından önemli bir faktördür.

 • Oryantal hamam böceği, kakalak, Alman ve Amerikan hamam böceği gibi türleri olan bu böceklerin bütün türleri zararlıdır. Ataşehir ilçesinde bu verdikleri ve verebilecekleri zararlar, servislerimiz tarafından kontrol altına alınmaktadır.

Hizmet Verilen Semtler

Hizmet verdiğimiz semtlerde tüm haşere ve kemirgenler kısa sürede kontrol altına alınmaktadır. Yaşadığınız yerlerde hijyen ve huzuru sağlamaya çalışan firmamızın hizmet verdiği semtler;

 • Atatürk
 • Ferhatpaşa
 • Kayışdağı
 • Küçükbakkalköy
 • Mustafa Kemal
 • Örnek
 • Yeniçamlıca
 • Yenisahra

Ekonomik olarak verdiğimiz hizmetler, bu semtlerin hepsini kapsamaktadır. İlçedeki bütün mahalleler, hizmet alanımız içerisindedir. İlçede ve İstanbul genelinde, en kaliteli hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Written by