fare-ilaclama

Fare ilaçlama denilince aklınıza dışarıdan satın alınan fare ilaçları ile yapılan amatör uygulamalar geliyor ise yanlış bir metot denediğinizi belirtmek isteriz. Fare çeşitli uygulamalar sonucu bulunduğumuz alanlardan uzak tutulması gereken tehlikeli bir canlıdır. Fakat fare ilaçlama uygulamasının mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. İlaçlama uygulamaları ve kullanılan ilaçların doğru ve güvenilir kullanılması haşere ve fare sorunlarını tamamen çözmeye yeterli olacaktır.

Firmamız fare ilaçlama servisi ile tüm fare türlerini en doğru ve güvenilir ilaçlama yöntemleriyle etkisiz kılmaktadır. Fare ilaçlama firmaları arasında uygun fiyatlarla ilaçlama hizmeti sunan firmamız, müşteri memnuniyetini önemli bir değer bilmektedir. Ataşehir’de fare ilaçlama hizmeti için gün boyu servislerimize ulaşabilirsiniz. Her türlü problemleriniz için Ataşehir böcek ilaçlama hizmetimizi kullanabilirsiniz!

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele etmek için geride kalmış bütün teknikleri unutun… Çünkü fare zeki bir canlıdır. Aynı zamanda fare güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olup kalitesiz fare ilaçları ile etkilenmez.

Bireysel uygulamalar ve kalitesiz hizmet sağlayan kuruluşlardan uzak durmalısınız. Firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı yüksek kalitedeki ilaç ve uygulamalarıyla farenin en kısa sürede etkisiz hale dönüşmesini sağlamaktadır. Fare ilaçlaması alanında uzman ilaçlama personellerimizce uygulanmaktadır.

Fare, kemirgen ve diğer tüm haşerelerin yaşamınızdan çıkmasını istiyorsanız Çağrı Merkezimizi aramanı yeterli olacaktır. Şirketimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Farenin Zararı

İnsanların yaşam sürdüğü alanlarda farenin zararı daima büyük olmaktadır. İnsanların eşyaları ve yedikleri yiyecekler farelerin daima ilgi odağı olmaktadır. Aynı zamanda aç kalan farelerin insanların organlarını kemirerek beslendikleri de unutulmamalıdır. Farenin taşımış olduğu mikrop ve virüs insanların önemli hastalıklarla karşı karşıya kalmalarına neden olmaktadır.

Farelerin taşımış olduğu hastalık virüsleri;

Farelerin taşımış olduğu hastalık virüsleri tarih boyunca insanların hayatını riske attı. İşte bu nedenle fare ile mücadele bir anlamda bu hastalıklar ile de mücadele alanına girdi. İşte farelerin bulaştırdıkları virüs ile taşıdıkları hastalıklar..

  • Veba
  • Humma
  • Sıtma
  • Verem
  • Veba
  • Tifüs

Fare ilaçlama uygulamaları farenin insanlara verebileceği zararları önlemenin en etkili yoludur. Aynı zamanda tarla faresi, orman faresi gibi kemirgen türleri yeşil alanların ve ekinlerin büyük zarar görmesine de neden olmaktadır. Çiftçilerin ektiği ekinlerin taze kök ve yapraklarını kemiren fare, kısa süre sonra mahsullerin tahrip olmasına neden olur. İlaçlama servislerimiz yeşil alanların ve ekinlerin zarar görmesini engelleyerek ilaçlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

En Çok Görülen Fare Türleri;

  • Orman faresi, lağım faresi, tarla faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, su faresi, kör fare, ev faresi

Written by